Wpis z mikrobloga

@Zerp: zaparcia powoduja hemorodiy, jezeli nie wysrywasz sie na raz (ze wzgledu na bol spowodowany ostrym jedzeniem), tylko stopniowo przy uzyciu wielu skurczy, to prosisz sie o hemorodiy.

W ogole mnie to nie interesuje. Poprostu smieszy mnie przyposywanie cech meskosci do bolu odbytu podvzas wyprozniania sie.
@sylwke3100: @Grishnok:

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO
@Grishnok: nie k***a, lepiej żeby paliło tak, że krwawe łzy lecą. Nie wszyscy lubią ostry smak, a ostre rzeczy ze swej natury zabijają inne smaki.


@Jarasznikos: Wiesz ze tez tak kiedyś myślałam?
Ale okazało się, ze można zrobić ostre jak cholera, a wciąż pełne smaku danie.
Ale jedyne miejsce, gdzie zdarzyło mi się na takie trafiać to tajskie wyspy :(
@WiktorekS: to ja nie wiem, ostre zarcie raczej pomaga w perystaltyce jelit i w ogole nie trzeba cisnac, moze mam poprostu stworzony brzuch do tego a tez nie jem jakis carolina reaperow tylko zwykle habanero
@sylwke3100: zawsze kisnę z tego mema, bo to zawsze jestem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale spoko, znajomi już wiedzą jaki jestem #!$%@? w tym względzie i zawsze to co ja zamówię to od razu odseparowują od swoich porcji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przynajmniej w robocie mi nikt nie podbiera sosów, bo raczej nikt by tego nie zjadł ( ͡° ͜ʖ