Wpis z mikrobloga

Hejo! Mieliście może do czynienia z ubezpieczeniem sprzętu eXtra ochrona w x-kom? Warto dokupić? Znalazłam dużo negatywnych opinii, ale o starym ubezpieczeniu uCare. Od tamtego czasu zmienili towarzystwo ubezpieczeniowe na Allianz.Korzystał ktoś?

#xkom #ubezpieczenia
  • 15
@Bukaa_: te wszystkie ubezpieczenia są niewiele warte. Pracowałem w konkurencji x-koma (sklep z niebieskim logo i gwiazdkami) i też mieliśmy te magiczne gwarancje. Jak stoisz przy ladzie trzymając pieniądze to dowiesz się, że ochronią Twój sprzęt przed wszystkim i zawsze. Jak przyjdzie co do czego jest to droga przez mękę i nie ma gwarancji czy w ogóle coś ugrasz. Nie mówię, że tego typu polisy nie działają, ale gra zdecydowanie nie
@OrzechowyDzem właśnie nie mam, muszę się zorientować czy może przy ubezpieczeniu na życie da się coś takiego dokupić.

@hakunnin jasne, zawsze obiecują dużo rzeczy, a jak przychodzi co do czego to bywa różnie, dlatego od ręki nie dokupiłam, wolę się zorientować w opiniach czy innych opcjach.

Niestety dość często tłukę telefony, wystarczy źle na rowerze się wywalić i po wyświetlaczu, więc zastanawiam się nad jakąś opcja zabezpieczenia się przed kolejnym wydatkiem. ¯_(ツ)_/¯
@Bukaa_: Zapoznaj się dobrze z warunkami OWU. Sprzedawca nie powie Ci wszystkiego. Nie wiem jak jest w X-Kom, u nas nie mogliśmy tego robić, żeby nie ułatwiać klientom zadania. Generalnie u nas było tak, że miałaś jedno podejści przy telefonicznym zgłaszaniu szkody. Jeśli zrobiłaś to źle, to Twoja polisa przepadała.