Wpis z mikrobloga

@Theos: ale kto ci mowil, ze bedzie spadek? Bedzie mniej replikacji plikow... ktorego spadek zostanie wykorzystany na zapelnienie dysku teskturami wyzszej rozdzielczosci ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zreszta, poczekajmy na inne gry... 50-60GB na gry na PS5 wyglada rozsadnie
@Theos: Dla mnie zdecydowanie bardziej liczy się szybkość niż wielkosc. 2-4 gry max zainstalowane na dysku bo ile gier się gra naprzemiennie?
@szklisty: 825 giga minus system to jakieś 700-750 powierzchni do użytku. To jest 10-12 gier uśrednionej wielkości, co oznacza ze wystarczy dla 90% ludzi którzy nie trzymają bez sensu zainstalowanych gier które przeszli.
Warzone mnie totalnie nie interesuje wiec nie wiem ile zajmuje, dlatego twierdze ze wielkośc dysku to żaden problem bo mam max kilka gier jednocześnie zainstalowanych
Ps. Ale wiesz o tym ze w konsoli będzie miejsce na dysk kolejny
@szklisty: gry i akcesoria są mega drogie, ale platforma? Jest śmiesznie tania. Polecam sprawdzić ile kosztowały konsole ps2, ps3 czy nawet xboxy wcześniejsze.
A porównanie z PC w tym przedziale cenowym to już w ogóle mija się z celem bo nie ma szans na zbliżona wydajność
@Theos patrz też na to, że przy nowej infrastrukturze i dużo większym przepływie danych, szybszym procku i lepszych algorytmach instalacja gier powinna być dużo szybsza. Więc i tak zmieścisz takich gier 10-12, a jak by co to szybko coś odinstalujesz i wgrasz coś nowego. Nie powinno być aż tak źle jak się teraz każdemu wydaje. Oby jeszcze serwery poprawili. Co prawda nie jest źle ale czasem się trafi dość wolne pobieranie aktualizacji
@Theos: ja tam zwykle mam kilkadziesiąt małych gierek i kilka dużych które przechodzę równolegle i mi tam starcza

Nie potrzebuje mieć całej biblioteki na raz bo nigdy nie wiem co będę chciał zagrać to na bieżąco pobieram