Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pograłem w tego coda nowego bo jest dostępna alfa. Kurde czuć jak cholera że jest to zmieszany Black ops i modern warfare. Feeling broni i strzelanie jest zdecydowanie lepsze niż modern warfare. Dźwięk to istne cudo, zajebiście łatwo idzie zlokalizować kto gdzie chodzi. TTK i paski życia to jest #!$%@? majstersztyk w mechanice strzelania.

Poza tym są błędy typowe dla alfy bugi graficzne jakieś niewidzialne ściany itp.

Jedynie co mi trochę przeszkadza to to że można wybrać perk I można #!$%@? pierdyliard dodatków do broni głównej XD trochę to #!$%@? i brakuje systemu pick 10
#ps4 #cod #coldwar
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fritzowski: w niektórych częściach można było sobie wziąć perk do tego. W BO4 był taki. Imo najgorsze to jest właśnie możliwość wrzucenia wszystkich dodatków do broni. To jest trochę za OP
@johnnyMetalowy Dźwięk istne cudo ^^

Napewno wyciska wszystkie soki z Twoich słuchawek marki Esperanza

Feeling broni nie istnieje. Wziąłbym karton do ręki i bym nie zauważył

Zapomniałeś dodać że można rzucać granat strzelając z M16 czy też polować z AK47 pod woda

Jestem niesamowicie zawiedziony.

O grafice z Nintendo Switch nie będę mówił bo to Alfa

Sprawdźcie jeszcze ILE TA ALFA ZAJMUJE MIEJSCA NA DYSKU? Wtf
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mariusz_Drugi: ej serio nie wiem o co wam chodzi mi się gra na prawdę dobrze. Zdecydowanie lepiej mi się strzela i strzały soczyście wpadają w przeciwnika. No i ten produkt nie jest finalny bo to Alfa, nie beta, nie final version tylko ALFA xD tak czy inaczej wiem że to będzie mój następny cod a nie modernwarfare. Jeszcze fajniej by było gdyby wprowadzili prestiże jak w starych wersjach