Wpis z mikrobloga

Fajnie byłoby jakby ktoś mu przetrącił kręgosłup. Uderzenie w niemowlę z taką siłą to jak usiłowanie zabójstwa, więc sąd powinien nie mieć problemu, że ktoś w obronie dziecka by mu kark skręcił. To trochę tak jakby w USA ktoś wyciągnął replikę na kapiszony i zrobił "prank" strzelając do ludzi. Nikt by nie miał pretensji jakby go ktoś wtedy zastrzelił działając w obronie koniecznej.
@Mr_3nKi_: nie krytykuję pranka, tylko reakcje ludzi. Pomijając ludzi, którzy się domyślili, że to prank to reakcje "Nie, tak nie wolno robić" jest raczej zła. I nie chodzi mi o to, żeby zaraz tłuc gościa. Raczej zabrać z wózka dziecko, bo jak jakiś Mirek pisał z taką siłą można by uszkodzić kręgosłup prawdziwemu dziecku.
niby prank, ale reakcje ludzi przerażają. Tam się kobiety podś#!$%@?ą, tam szok, ale nikt nic nie zrobi. Poprawną reakcją by było zabranie dziecka, oczywiście wtedy zobaczyli by, że to lalka, ale mimo wszystko...


@Tyrande: Już widzę jak w lewackich Stanach ludzie będą zabierać murzynowi dziecko.
@clickPLUS:Gdy po raz pierwszy obejrzałem, to wybuchłem śmiechem, bo takie zachowania są absurdalne i niecodzienne ( wiadomo prank, prankiem, ale jednak). Mówię tu o tym konkretnym momencie, nie o całym nagraniu.

Jedni uważają, że to nie jest śmieszne i jestem w stanie to zrozumieć, ale trzeba mieć też trochę dystansu do tego wszystkiego.

Oczywiście, żeby zaraz ktoś się z łapami nie rzucił, to dodam, że tylko ta kilku sekundowa akcja wywołała