Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#ps4 #ps5 #xboxone #xboxseriesx #sony #microsoft

Posiadałem w swoim życiu każdą konsolę od Sony poza Vitą, jednak moim zdaniem na start nowej generacji w przypadku gdy posiadasz ps4 i nie masz dobrego pc korzystniej jest zakupić Series X.

Series X da ci sporo gier w ramach game pass i naprawdę dobre bebechy sprzętowo. Za rok czy dwa sobie sprzedasz konsolę, dorzucisz trochę pengi i przeskoczysz do obozu Sony.

Od ps3 start generacji u Japończyków jest bardzo słaby i dopiero po czasie wychodzą "te" gry których oczekujemy. Takie moje 3 grosze i jest wysoce prawdopodobne że właśnie tak zrobię.

  • 40
@klik34: powtarzam się na tagu, no ale dokładnie taki mam plan od dzisiaj, jeszcze sobie gierki ogram z 360 i to w lepszej jakości a jak sony powydaje te swoje mocarze i stanieją do normalnych cen to się wróci.
@klik34: Daruj sobie swoje dobre rady, ktore zreszta maja tyle racji co nic. Uwielbiam ludzi, ktorzy mysla, ze wiedza lepiej czego potrzebuja inni albo co lepiej im wyjdzie. Jesli myslisz, ze w gamepasie beda dawac tytuly AAA na start to musiales zaliczyc spory upadek na glowe. W obecnej sytuacji jedyna sluszna rada jest “kupujcie co wam sie podoba bo #!$%@? mnie to obchodzi”
@JesusOfSuburbia: Jeszcze jakiś czas temu miałem mocny dylemat czy brać na premierę ale wsteczna kompatybilność wyeliminowała dla mnie dokładnie tę zagwozdkę całkowicie

@klik34: to nie jest tak że w tym gamepassie jest wszystko przecież. Poza tym wyciągając kwestie pieniężne z walki konsolowej to ps5 nie ma konkurencji bo jedyne argumenty zielonych to gamepass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Just_Doesnt_Know: czlowieku ja mowie o nowych grach nie takich ktore juz teraz masz, to tak jak ja bym powiedzial ze sony dalo psplus collection - zajebista sprawa ale co z tego jak mi personalniento kolo #!$%@? lata bo te gry dawno ograne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito:
Wiadomo że to jest tylko i wyłącznie moja opinia i nikomu nic nie narzucam a @CallmeGod się spiales jakbym Ci matkę obraził. Do gier multiplatformowych Xbox będzie na start lepsza opcja i jeżeli gra będzie od studia Microsoftu to tak będzie w gamepassie day one.
@klik34: nic personalnego, po prostu rzygac mi sie chce od masowych wysrywow i opini, kazdy musi dodac swoje 3 grosze, ktore kompletnie albo nic nie zmieniaja albo probuja byc wujkiem dobra rada, chcesz to sobie kupisz x’a i za 2 lata sprzedasz ale daj nam jeszcze znac jakie masz jeszcze plany na zycie za dwa lata. A jeszcze lepsi sa co placza ze drogo nie kupujcie hurr durr ps4 tez dobre