Wpis z mikrobloga

A ty przez to, że zazdrościsz pieniędzy bogaczom


@#!$%@?: Ja zostałem komunistą mimo że byłem względnie zamożny, bo bardzo nie podobało mi się, że bogactwo europejskie jest oparte o wyzysk osób 3 świata, i potem zapoznałem się z Marksem i jakoś się potoczyło. Więc działania nie są spowodowane jakąś zazdrością. Ale to nie ma znaczenia, bo bogactwo czy jego brak nie uzasadnia opinii żadnej osoby. Taki rzuber dostał po dziadku kilka/kilkanaście mieszkań,
@Jell-o: Filozofowie będą latać i ślizgać się na delfinach, które także będą filozofami.

Ponad wszystkim szybować będzie Wielki Kruk.

Poniżej – berserkerzy, baroni wojny. Oni są strażnikami, “strażnikami życia” (Heidegger). Wojownicy będą przestraszni, przerażający – do tego stopnia, że nikt nie zechce z nimi walczyć. W armii będą służyć bojowe smoki i agresywne koguty bojowe.

Kto następuje niżej? Rzemieślnicy? Ta kasta musi zostać ogólnie odnotowana. Trzecią kastą będą Poeci i Chłopi.
gdybyś mu #!$%@?ł pęto z wdzięczności,


@Tyraxor: takie obowiązki to tylko w socjalizmie wobec wodza partii, więc tę robotę pozostawiam tobie. To że ma parę mieszkań dalej nie zmienia tego, że chce ograbiać najbogatszych. "to nie ma znaczenia, bo bogactwo czy jego brak nie uzasadnia opinii żadnej osoby." - a jednak śmieszne obrazki socjalistów zawsze się do tego sprowadzają co widać u góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jell-o: To skomplikowane, ale filarem powinno być przekazywanie pracownikom środków na które zapracowali, a nie tak jak teraz, wykorzystywanie ich, i przekazywanie wszystkiego do Europy.

a jednak śmieszne obrazki socjalistów zawsze się do tego sprowadzają co widać u góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@#!$%@?: To jest oczekiwanie/rzeczywistości, a nie krytyka czyjejś biedy. Polecam być nieco bardziej spostrzegawczym niż kamień.
@Jell-o: Raczej nie, bo mógłby znaleźć sobie drugiego przegrywa. Ale on nie jest prawdziwym przegrywem. Jest stłamszony, przez brak zrozumienia swojej prawdziwej natury. Kiedy odkryje że jest gejem, stanie się gigachadem pewnym siebie, tłukącym kapitalistów 10 kilogramowym młotkiem po głowie. Takich ludzi nam potrzeba, tylko muszą poradzić sobie ze swoją seksualnością.