Wpis z mikrobloga

Piąta, ostatnia kolejka wielkiego finału plebiscytu na najlepszego kierowcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do głosowania piątej kolejki finału. Chcieliście trudne, to będzie trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na masowy trolling, proszę każdego użytkownika o podanie swojego nicka z wykopu. Każdy użytkownik ma prawo do jednego głosu.

Kierowców chyba nie muszę przedstawiać, ale jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, to przygotuję jakieś podsumowanie pojedynczych największych osiągnięć każdego z nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej głosowań nie przewiduję - jedyna możliwość to nierozstrzygalny remis w tabeli, i wtedy takie głosowanie pojawi się w czwartek zamiast pierwszej porcji wyników. Proszę o nietrollowanie - głosujemy obiektywnie (nawet ja nie hejtuję Alonso za wszelką cenę), i żeby każdy oddał głos dokładnie jeden raz. Trollując i głosując wielokrotnie psujecie w ten sposób całą zabawę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak jak pisałem, dodałem jedno pole, póki co testowo - należy podać swój nick z wykopu. Może w ten sposób odechce się trollowi mieszać w zabawie. Przez twoje zabawy zepsuty został wynik nie tylko tej jednej ankiety w którą celowałeś, ale także i trzech pozostałych.


Standardowo, zachęcam do dyskusji i wymiany poglądów na temat kolejnych głosowań. Stawka jest niezwykle zacięta, ale to są najlepsi z najlepszych, więc inaczej być nie może. Mam nadzieję, że dotychczasowe fazy pomogły nieco nabrać relatywnych opinii względem poszczególnymi kierowcami, co ułatwi głosowanie teraz.

Od jutra zaczynam umieszczać podsumowanie z wynikami, na pierwszy rzut pójdzie zsumowana tabela z odpadającymi po pierwszej fazie grupowej.

Od pewnego czasu dostępne są też wyniki wcześniejszych faz turnieju, w excelku podlinkowanym TUTAJ. Wyniki półfinałów i baraży są już wrzucone, w czwartek pojawią się wyniki głosowań finałowych.
#rankingf1 #f1
  • 2