Wpis z mikrobloga

Czy wybór playlisty ma jakiś wpływ na działanie streama w Simple IPTV? W czym rzecz: czy jest różnica czy uruchamia się Non Apple Devices Online Auto Detect, czy może lepiej MPEG-TS Online Autodetect, czy może korzystać z linków przystosowanych stricte pod SIPTV? czy może korzystać jednak z innej aplikacji? (ale tych chyba nie ma zbyt wiele na WebOS 3.0) #teleelevidenie #lg
  • 10
@FRIX1988: Ja na swoim LG używam, Smart IPTV, lecz polecam tez darmową SS IPTV również działa dobrze, ale wygodniej mi się korzysta z tej pierwszej aplikacji, kwestia gustu. Co do pytania o listę to testowałem rożne i nie widziałem różnicy. Do SS IPTV wystarczy Non-Apple devices SS-IPTV, i działa ok, lecz dla Smart TV musiałem zmodyfikować tą listę żeby działało mi archiwum gdyż żadna z pobranych domyślnie nie uruchamiała mi archwium
@FRIX1988: Jasne ze tak, do modyfikacji polecam notepad ++
Przykład
Wystarczy, orginał:
catchup="shift" catchup-days="3"
zamienić na:
catchup="flussonic" timeshift="3" catchup-days="3"
przykład:
#extinf:0 id="3_468" group-title="Popularne" tvg-id="TVP1.pl" tvg-name="TVP 1 HD" tvg-logo="http://my.teleelevidenie.com/assets/logo/4019.png" catchup="flussonic" timeshift="3" catchup-days="3",TVP 1 HD

najlepiej przez skrót CTRL+F w notepad++ użyć opcji zastąp, wtedy automatycznie ci podmienia tekst przy każdym programie i nie musisz każdego osobno podmieniać tekstu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyniecdg: Próbowałem kilku. Online autodetect, SS-IPTV Player i OTT Navigator. Archiwum działa mi tylko na jednym kanale Kino TV, ale działało też przed zmianą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tyniecdg: Nie działa. Mam też listę od PlusX i na nej archiwum działa na siptv. Skopiowałem nawet tag dla HBO z PlusX dla linku z Teleevidienie i też się archimum nie uruchamia. Więc albo coś jest linkami do kanałów albo z moim TV. Stawiam na to drugie bo wrzuciłem tą samą listę u brata na TV i u niego działa elegancko. Oba TV to Samsung tylko modele inne.
@tyniecdg: @Hubertu: Przesiadłem się na polecane wyżej SSIPTV, dużo fajniejsza, aż żałuję że wykupiłem licencję SIPTV na dwa telewizory zamiast zainstalować SSIPTV. Ładniejszy interfejs, ani przez moment nie przycięło jak oglądałem (łącze 500/50), płynniejsza, dużo łatwiej edytuje się listy, jedynie nie wiem jak usunąć ten domyślny kafelek z ośmioma ruskimi kanałami :(