Wpis z mikrobloga

@JesusOfSuburbia: Awanturnicza polityka MS jest wycelowana w wykończenie Sony, Obecnie PS ma swoją markę i wielu fanów w europie i w azji. Oczywiście, że dobrze się sprzeda.
Za chwilę TES6, Fallout albo Doom będzie na premię w Gamepassie. Użytkownicy Sony zapłacą za nią 60$ albo w ogóle nie zobaczą tych gier na swojej konsoli. Ludzie zaczną się zastanawiać i liczyć oszczędności. Ile studiów kupi MS do czasu następnej generacji? Tutaj chodzi
MS wcześniej czy później przejmie większość rynku gierkowego - wystarczy, że będą wlewać ogromne ilości zielonych


@Bratkello: dlaczego zaraz zakładasz że lepsza kondyncja Microsoftu zabierze znaczną część Sony? To tak nie działa, jeśli obie konsole będą wyjątkowe to ludzie będą kupować obie. Wystarczy że i Sony i MS będą się starać.
dlaczego zaraz zakładasz że lepsza kondyncja Microsoftu zabierze znaczną część Sony


@MisPluszowyZWadaWymowy: Zakładam na podstawie tego co aktualnie widzę - MS stara przedstawić zróżnicowaną ofertę dla wszystkich. Jesteś pseudo-niedzielnym graczem co "gra" w FIFĘ? Ok - masz tutaj XSS w abonamencie. Jesteś w miarę hardkorowcem i chcesz lepszy sprzęt? Ok - masz tutaj XSX w abonamencie. Przerażają Ciebie ceny nowych gierek? Spoko - masz tutaj Gamepassa. Starsze tytuły - Xbox, X360,
Wielki szacunek dla fanbojów Sony za to, że pomimo wszystko kupią #ps5

Rywalizacja konsol to korzyść dla wszystkich graczy. Nie pozwólcie zamordować Playstation. Jak MS będzie miał monopol to skończą się Gamepassy i pokażą swoją najgorszą korporacyjną twarz. #konsole #xboxone


@dzerald: Brzmisz trochę jak człowiek który kupuje produkt nawet jeśli ten jest gorszy aby "wspierać konkurencję" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Sony #!$%@? się na ryj to
@L3gion: Ja kupię Xboxa. Nie widzę innej opcji patrząc na obecną ofertę. Nie zmienia to faktu, że trochę martwię się o Sony. Nie zgadzam się, że ewentualne problemy to będzie ich wina. Sony nie stać na gry za pół darmo i kupienie Bethesdy. Dobrze im życzę ale będą mieli ciężko. Pewnie będą mieli większą sprzedaż na starcie ale z każdym kolejnym kwartałem xBox będzie się rozrastał. Obyśmy mieli równą walkę w
Nie zmienia to faktu, że trochę martwię się o Sony


@dzerald: Do tej pory pewnie została im kasa z ery PS2 no i erę PS4 +/- wygrali ze świetną sprzedażą ¯\_(ツ)_/¯ Więc nie wiem o co się martwisz, nawet jak Sony zacznie podupadać to minie kilkadziesiąt lat.