Wpis z mikrobloga

Kiedy potrzeba wytwarza produkt, który w normalnych warunkach zwykłemu człowiekowi nie jest potrzebny ale dla farm botów jest na wagę złota

Wszystkie lajki, wyświetlenia, lewe konta do komentowania etc to zasługa takich źródeł zasilania czyli ładowarka USB na 56 portów do zasilania 56 telefonów w tym samym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomyślcie ile tego się zmieści na jednym regale ;)

#ciekawostki #telefony #internet #zainteresowania
Pobierz
źródło: comment_1600698729bT78UBxgzkfEPw179FS9fV.jpg
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: @Gorion103 ciekawe jak radzą sobie z problemem puchnących baterii przez ciągłe ładowanie. Czy coś z tym robią, czy jak spuchnie to wymiana telefonu i tyle. Bo z doświadczenia wiem, że po roku trzymania telefonu non stop na usb jest po baterii.
@CapaldiTheDoctor: u mnie by to nie przeszło, bo mam telefony podpięte non stop po USB, bo w każdej chwili mogę musieć odpalić testy na takim telefonie, przez co muszę mieć ciągłą widoczność takiego telefonu pod adb. A mając podłączone USB, mam i ładowanie, wolne bo wolne ale jest. I trochę się już w pracy nad tym zastanawialiśmy i nie doszliśmy do żadnych sensownych rozwiązań, cały czas mamy po prostu wszystko podpięte