Wpis z mikrobloga

Jestem za przyjmowaniem imigrantów. Tylko jeżeli to będą kobiety, z Afryki, z Bliskiego Wschodu itd. niech nawet wpadnie ich 1-2 miliony. Wyłącznie kobiety.
Tak się wyrówna niż demograficzny, zniszczony rynek matrymonialny + pomożemy biednym kobietom w państwach zniszczonych wojnami i bieda znależć pracę. A polki co o tym myślą ? A kogo to obchodzi, bo mnie nie
#przegryw
  • 26
@Mescuda: imigranci to najczesciej mezczyzni w sile wieku, nie dlatego ze wszystkim innym sie podoba zycie w kraju ogarnietym wojna, tylko dlatego ze z takiego kraju ciezko jest uciec.

Trzeba dysponowac niemalym majatkiem. Kazdataka wyprawa to tez duzo ryzyko, bo przeciez nie kazdy przezyje ucieczke.

Dlatego jak juz rodziny zrzucaja na taka podroz, to wybieraja osobe ktora ma najwieksze szanse powodzenia w wyprawie, z nadzieja ze jak jej sie uda to
Jestem za przyjmowaniem imigrantów. Tylko jeżeli to będą kobiety, z Afryki, z Bliskiego Wschodu itd. niech nawet wpadnie ich 1-2 miliony. Wyłącznie kobiety.


@Mescuda: Razem z hiv który jest tam plagą? XD
Co do przyjmowania większej ilości kobiet niż facetów, jestem za.

@Mescuda: Jeszcze drobne azjatki i dupiaste latynoski.

Tylko trzeba pamiętać o tym że liberalne kobiety polskie lewicy już pierwszego dnia zorganizują pogromy.


@warcislaw-krzak: prychłem
Badanie na hiv