Wpis z mikrobloga

@Kurisutofa: wez go zrzuc albo cos bo zaczna z niego robaki wylazic, mialem tak #!$%@? kiedys z owadem, takim grubym muszyskiem co zdechlo i wypelzaly z niego larwy, ja #!$%@? dobrze ze mialem spray na owady pod reka bo zanim bym przyniosl cos zeby to uprzatnac to pewnie czesc z nich zdazylaby sie rozpelznac po mieszkaniu ()
wez go zrzuc albo cos bo zaczna z niego robaki wylazic


@Megawonsz_dziewienc: fuuj przypomniałeś mi wspomnienie, które wyparłam z pamięci. Kiedyś wróciłam do domu i patrzę że leży coś na parapecie, jakiś ptaszek. Momentalnie zrobiło mi się smutno że się zabił, no cóż, ale otworzyłam okno i ucieszyłam się że się jednak rusza, myślałam że dopiero co uderzył i zaraz się ocknie i odfrunie. Dopiero jak się przyjrzałam to zobaczyłam że
@Kurisutofa: Poza gołębiami miejskimi i gatunkami łownymi to i jeszcze kilka wyjątków by się znalazło to wszystkie ptaki w Polsce podlegają ochronie ścisłej. Zarówno bocian, sikora bogatka jak i wróbel. Smutne jest to, że pewnie to jeden z migrujących osobników, który przeleciał setki kilometrów ze Skandynawii i tu zginą.
A samą pokrzywnicę w sezonie lęgowym można spotkać w całym kraju, ale głównie tam gdzie rosną drzewa szpilkowe, tylko, że jest bardzo
Pobierz aaadam91 - @Kurisutofa: Poza gołębiami miejskimi i gatunkami łownymi to i jeszcze kil...
źródło: comment_1601046733k0RqcqCxBJIsU7JCX3FJnf.jpg
@Megawonsz_dziewienc: padlina to mięso więc chyba jedzą. Ahh przypomniało mi to że miałam też kiedyś przygodę z szerszeniem XD
Siedziałam przy otwartym oknie, chill&relax, kończę jeść jajecznicę, trochę mi zostało ale odstawiłam talerz na parapet i czytam sobie dalej książkę. A tu nagle podlatuje wielki skur&*syn szerszeń, kradnie kawałek jajecznicy i odlatuje z głośnym bzykiem XDDD