Wpis z mikrobloga

Ogólnie kupiłem sobie Poco F2 Pro z Hiszpanii przez #aliexpress i okazało się, że nie działa skaner odcisków palców. Żadne sztuczki z softwarem nie pomogły. Kontakt ze sprzedawcą był masakrycznie wolny i nie mogę już odesłać smartfona przez ali. Proponują mi odesłanie go do Chin jako słuchawki za 45$ i raczej się nie skuszę. Na początku proponowano mi zwrot części kasy przy naprawie, ale CCS ma beznadziejne opinie, a MiCenter, powiedziało, że mi go nie naprawi, bo tak. Zna ktoś jakieś dobre serwisy xiaomi albo pomoże co z tym zrobić?
#xiaomi #smartfon
  • 49
@Ekspert_od_niczego: jak na moje to nie jest wielka strata, sam bym wolal 200zl taniej i bez tego czytnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam w ekranie ale nie uzywam, na moje to liche rozwiazanie bo wystarczy ze zabrudzony troche ekran czy tlusty palec i nie odczytuje poprawnie - a czasem nawet gdy wszystko pieknie to zdarzy sie blednie odczytac. A jak jeszcze ma ktos prace fizyczna ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: Nazywa się Mi Global Store i obsługa jest bardzo profesjonalna, chociaż turbo wolna.

poważnie chcesz ściemniać w deklaracji celnej bo chińczyk prosi? XD

No właśnie absolutnie nie chcę xD. Śmierdzi mi to na kilometr.