Wpis z mikrobloga

Błagam #!$%@?. Niech ktoś zrobi alternatywę Youtubową dla prawackiego szamba, niech to sobie tam wszystko jest i tyle. Nie mogę już patrzeć na to wieczne skarżenie się na „cenzurę”, praktycznie codziennie widzę jakieś płacze o to... Teraz robi to nawet córka komunistycznego dyktatora. Niech po prostu zrobią sobie jakąś stronę typu szur.pl i tam mieściłby się cały prawacki content, od wyboru, do koloru - wRealu24, Media Narodowe, wywiady Jaruzelskiej z Ziemkiewiczem, Michalkiewiczem itd. No i mogliby tam jechać bez trzymanki z żydami, LGBT i innymi wrogami ludu.
#polityka #4konserwy #neuropa #konfederacja
  • 22
No i mogliby tam jechać bez trzymanki z żydami, LGBT i innymi wrogami ludu.


@rorf46: taki flood mi coś przypomina. Czy ty aby nie jesteś multikontem porsche ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@Volki: jako że jestem wolnościowcem, to uważam, że prywatna firma może ze swoich serwerów usuwać co tylko zechce. Nie powinni mieć przymusu trzymania na swoich serwerów wszystkich treści
@rorf46: wolny rynek zweryfikował czy lepiej się słucha erudytów takich jak szanowny pan Michalkiewicz i Memcen, czy takich dźwigów jak towarzysz Michał albo innych tęczowych wariatów
@Volki: Eh, po czym poznać prawaczka? Ano po tym, że nie umie przeczytać ze zrozumieniem jednego zdania. Ale dam Ci szansę : przeczytaj powoli, słowo po słowie poniższe zdanie:

Jeśli zasadnie uznamy, że jakakolwiek Treść narusza postanowienia tej Umowy lub może wyrządzić szkodę YouTube, naszym użytkownikom lub osobom trzecim, możemy usunąć niektóre lub wszystkie takie Treści.


Koło trzydziestego, czterdziestego razu powinieneś załapać. Dla ułatwienia pogrubiłem szczególnie istotne słowa.
Jeśli zasadnie uznamy, że jakakolwiek Treść narusza postanowienia tej Umowy lub może wyrządzić szkodę YouTube, naszym użytkownikom lub osobom trzecim, możemy usunąć niektóre lub wszystkie takie Treści.

@kurczok: To ja ci też podkreślę, bo widzę ty nie rozumiesz. xD
A że filmik z Jaruzelską został przywrócony, ewidentnie się ośmieszyłeś. xD
@czynastolatek: Ty jesteś #!$%@? mózgowo XD ?? Mowa jest o tym, czy Youtube złamał, czy nie złamał umowy. a nie o tym, czy filmik zdjęto, czy nie. Filmik przywrócono, bo Youtube zadecydował, żeby go przywrócić. Jeśli jutro zmienią zdanie i zadecydują, żeby go z powrotem zdjąć, to go zdejmą. Mogą to zrobić w każdej chwili i z powodu swojego widzimisię, co jest wyrażnie zaznaczone w cytowanym fragmencie regulaminu.