Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/52400241/bekazprawakow-heheszki-lgbt-urojeniaprawakoidalne-/185790255/#comment-185790255

@Kempes: nie ze mną się kłóć, tylko ze słownikiem:

https://sjp.pwn.pl/sjp/homofobia;2560733.html

Czym się to różni od silnej niechęci do pająków (arachnofobia)?

A potem zdziwienie że nikt nie lubi propagandy o zabarwieniu ideologicznym serwowanej przez kolektywny sztandar LGBT
#bekazprawakow #heheszki #lgbt #urojeniaprawakoidalne #neuropa #4konserwy.ru #konfederacja #polska

myślisz ze jak mnie zbanujesz z wątku swojego to nie odpowiem?
  • 23
@Andsor Wyraźnie słowo, które tak przykuło twoja uwagę, napisałem w cudzysłowiu.

Ale już do meritum sprawy się nie odniesiesz, bo ważniejsza od tego jest PISOWNIA ( )

Dobranoc.
@Kempes: i co w tym złego? To przecież poprawny zapis, gdy odnosisz się do danego słowa, jesteś masochistą i samego siebie teraz za to biczujesz?

spinacze na sutkach już założone?
@Andsor W tym złego, że nie odniosłeś się do meritum rozmowy, TYLKO czepiasz się pisowni, mimo że napisałem określone słowo w cudzysłowiu. To oznaka braku argumentów z twojej strony.
A homofobia to jedna z ludzkich fobi. Mogłeś już napisać o agarofobii, tak samo irracjonalną fobia jak homofobia.
@Kempes: nie czepiam się pisowni, ty to zrobiłeś. Dlatego zapytałem czy jesteś jakimś masochistą. Czepiałem się co najwyżej definicji.

Znowu atakujesz chochoła?
@Andsor Bo skutkiem "fobii" może być zabranianie grupie ludzi czegoś co pozostali mogą robić. Prawakom to trzeba wszystko wykładać jak na talerzu...
@Kempes: w jaki sposób? Tak robią komuchy. Mówią innym co mają robić na nieswoim terenie

Może i nie przepadam za tym co robi kraśnik ale to proste jak budowa cepa - nie pchasz się tam gdzie Ciebie nie chcą.
@Andsor Widzę, że budowa prawcko-katolickiego kalifatu wchodzi na nowy poziom.
Ja się do Polski nie pchałem, tutaj się urodziłem i chce żeby w kraju wszyscy obywatele mieli takie same prawa. A co do Kraśnika... nie ma miejsca na debilne przepisy nie poparte żadnymi logicznymi argumentami.
@Andsor Nie podoba mi się i zrobię wszystko żeby to zmienić żeby mi się podobało. Wtedy ty będziesz mógł, w razie czego, zrobić ten swój wypad.
@Andsor Poza tym to ty pierwszy napisałeś "nie podoba się to wypad", czyli jesteś komuchem. Moim zdaniem komuchem nie jesteś, daleko ci do nic, tu to zwykły bolszewik jesteś i stosujesz bolszewickie metody.
@Andsor A świnie latają. Poza tym jesteś mentalnym dzieckiem, które za dużo sobie samo dopowiada w dyskusji. Zastosowałem twoja retorykę i nagle mi zacząłeś zarzucać "komuchostwo". Śmieszne to ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kempes: nie zastosowaleś bo nie potrafisz. "nie podoba się to wypad" to esencja uszanowania czyjejś własności i nie ma w tym komunizmu. Nawet ślepy by to zauważył.
@Andsor Ale jak ja napisałem "Wtedy ty będziesz mógł, w razie czego, zrobić ten swój wypad" to już nagle komunizm ci się w tej twojej głowie urodził... ciekawe ciekawe LIBERTIANINIE, a raczej libertleninie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie podoba mi się i zrobię wszystko żeby to zmienić żeby mi się podobało. Wtedy ty będziesz mógł, w razie czego, zrobić ten swój wypad.


Typowe #!$%@? komunistycznych i państwowych mend. Wpierw się #!$%@? na cudzy teren a potem wyrzuca. I łaskawie łże, że możesz wyjechać. Po czym się #!$%@? tam gdzie wyjechałeś. I tak w kółko.