Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MZ23: no to akurat było oczywiste, że sprzęt który został zaprojektowany do działania w 1440p nie będzie uruchamiał gier w 4k.
Jednak różnice pomiędzy Series X a One X będą, weźmy Gears 5 - One X 4k 60fps, a na Series S 1440p 120fps. Jeśli konsolę chcesz podłączyć do monitora FHD to Series S jest lepszym wyborem niż One X bo oferuje dwa razy więcej klatek na sekundę, do grania w
@sodomek: U mnie One S siedzi na badziewnym Samsungu FullHD 40". Bardziej myślę przyszłościowo - prędzej czy później kupi się jakiegoś OLEDa, a do monitora podpięty mam PC. Konsola tylko i wyłącznie przy TV ;).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MZ23: Było wiadome od dawna. Głównym argumentem jest tutaj docelowa rozdzielczość, czyli 1440p zamiast 2k.
Niestety średnio wierzę, że wszystkie past geny rozszerzone dla XOX dostaną patcha dla XSS.
@NoKappaSoldier73: No od kiedy MSI czy inny producent podzespołów zarabia na grach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Microsoft czy Sony dokłada do konsoli, wychodzi na zero czy też zarabia minimalnie po to, aby pozyskać konsumenta, który następnie będzie ograniczony do danej sieci dystrybucji.
Series S to niewypał


@DESiGNER86: Series S ma pozyskać mniej zamożnych graczy którzy na swoich telewizorach FHD i tak różnicy nie zobaczą i wprowadzić ich do ekosystemu. Series S nadal ma znacznie mocniejsze CPU niż One X. Myślisz że w MS pracują idioci?
@MZ23: rozumiem, ja sam na początku rozważałem zakup Series S po prostu do bardziej komfortowego grania w gierki obecnej generacji, ale uznałem że poczekam bo wydawanie 1300zł kiedy można dołożyć 900zł i mieć spokój na 6-7 lat to chyba nie warto oszczędzać. A tu różnice z SSD, chyba z dzisiaj. Jak widać nie wszędzie pomaga tak jakbyśmy tego oczekiwali ale różnica jest mimo wszystko spora. Ja sam obecnie wziąłem się za
Pobierz NoKappaSoldier73 - @MZ23: rozumiem, ja sam na początku rozważałem zakup Series S po p...
źródło: comment_16013029656jx0gLJ3xuVp6Q2XA8g1qI.jpg
@DESiGNER86: Pozwolę sobie skopiować z reddita:

Going from GCN to RDNA 2 I did some research and the overall real world performance per tflops should be about 67% higher according to NXG on twitter.

Using this we can calculate the real world tflops comparison between series S and One X is 6.7 tflops vs 6 tflops which is about a 10% improvement.

When you add along the gddr6 improvements
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: tyle że dalej niewiadomo czy np nowa Forza wyjdzie na obecną generacje, bo takiej informacji zabrakło przy prezentacji