Wpis z mikrobloga

@OjciecPracz: Dlaczego? Jeśli trend głosowań pokazuje, że przewaga GOP zmniejsza się w ostatnich latach, to prędzej czy później pojawią się sondaże, gdzie wchodzimy w okolice 50/50. 6/10 największych hrabstw głosowało na Clinton w 2016, spora migracja z innych stanów do dużych miast jeszcze ten trend wzmocni (bo GOP to jednak partia "wioskowa").
@loginnawykoppl: nie zapominaj, że badania z wieloletnią historią, oparte niemalże w całości na matematyce i statystyce, wykorzystujące znane od dawna i sprawdzone prawa, to zwykłe wróżenie z fusów i myślenie życzeniowe lewactwa.

No chyba, że w jakimś parasondażu pokroju Social Changes Konfederacja dostanie 10%, to wtedy krytyka Konfederacji jest efektem strachu Bandy Czworga przed potężną Konfederacją, której poparcie rośnie z miesiąca na miesiąc. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@loginnawykoppl: Swego czasu dopadła mnie, hehe, klątwa Stevena Runcimana: czytałem Dzieje wypraw krzyżowych cztery razy, za każdym ktoś w moim otoczeniu umierał. Tylko ja mordowałem pojedyncze osoby, a Ty, panie loginie, naszą ojczyznę Polskę. A teraz jeszcze wszechświatowe mocarstwo chcesz wpędzić w otchłań. Czyni Cię to jeszcze większym zbrodniarzem wojennym. Powtórzę zatem: panie loginie NIEEEEEEE
Pobierz O.....k - @loginnawykoppl: Swego czasu dopadła mnie, hehe, klątwa Stevena Runcimana: ...
źródło: comment_1601468481oHXjIGOhZsperpvMOFnGp3.jpg
Wygrała jeśli idzie o głosy. Jednak w USA o wyborze decyduje Kolegium Elektorów, a nie liczba głosów.


@szarzujacyzajaczek: tylko nalezy pamietac ze w USA w stanach takich jak Kalifornia, mozesz glosowac nie majac uprawnien. Lewackie wladze tego stanu nie weryfikuja twojego prawa do glosowania, wystarczy ze masz prawo jazdy (ktore moze zrobic nawet nelegalny imigrant) i mozesz glosowac.
Szacowana ilosc nielegalnych glosow oddanych w poprzedniech wyborach jest wieksza niz przewaga ilosci