Wpis z mikrobloga

Jadę na Wielką Sowę. Wyjazd 8:30. Różowa jeszcze śpi, bo twierdzi, że w 20 minut się wyrobi... dlatego jej powiedziałem, ze wychodzimy punkt 8 rano. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Liczę na przejrzystą pogodę, sobota to ma być TEN dzień. W następny pogodny weekend zaliczymy Kalenicę, ale kiedy to będzie? No nic, porobię foty z wyprawy, jak coś konkretnego się uda, to wrzucę.


#gorysowie #sudety #gory #turystyka
Pobierz red7000 - Jadę na Wielką Sowę. Wyjazd 8:30. Różowa jeszcze śpi, bo twierdzi, że w 20 ...
źródło: comment_1601700490e0i3BSD2gHNRQqLg3SqXd8.jpg
  • 32
@red7000: na którą godzinę przewidujesz atak szczytowy? Mam nadzieje, że poważnie podchodzisz do tematu i dbasz o bezpieczeństwo podczas wyprawy, na pewno dziś jest optymalne okno pogodowe, żeby atakować?
Długo się przygotowywałeś? Wchodzisz alpejskim, czy z tlenem?
Dużo szerpów wam towarzyszy na wyprawie?
Powodzenia mordko, i uważaj na siebie. Trzymam kciuki, daj znać jak uda się bezpiecznie wrócić cało i zdrowo do bazy.
@red7000: no tego się nie spodziewałem... Chłopie, Ty kompletnie nie masz pojęcia, jaki w górach to jest żywioł, to jest jeden błędny krok i ne ma Cię, to nie są wakacje w Ciechocinku, czy tam plaża w Kołobrzegu, to jest prawdziwy żywioł, nie jeden już tak lekceważył góry, i dziś już nie zdobywa szczytów, bo nie żyje. Przemyśl sobie, czy na pewno nie warto za rok przyjechać i podjąć się tego
@red7000 auto zostaw pod samym schroniskiem, pięć złotych za cały dzień. Poza tym mają pyszną szarlotkę.
Zbierasz pieczątki? Na górze jest pod rzeźbą sowy maleńki jakby domek i tam jest schowana.
@Dare: Dzięki za info mireczku

Ceremonia otwarcia Rajdu – Świdnica, Stadion OSiR 15:30, ściganie o 17
to już będziemy wracać, a najpewniej już będziemy w domu, najwyżej ominiemy z drugiej strony Świdnicy
@red7000 pamiętaj tylko, że drogi zamykają godzinę przed rajdem i otwierają dopiero godzinę po. Żeby was nie zablokowali ;)

BTW też polecam mapy.cz, można za darmo używać offline i pokazują trochę więcej dróg. Ale trzeba też pamiętać że są oparte o openstreetmap i czasami mogą mijać się z rzeczywistością w mniej uczęszczanych terenach.