Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ptasiek2: mam huawei p40 lite i te xiaomi w piczy już mam....

Redmi 3 Pro to stary fon.
Potem miałem note 5 potem note 7 im dalsze xiaomi tym większe gówno.....

Nie wytrzymałem jak zaś bluetooth zaczął wariowac po aktualizacji dzwoń robił się mono na słuchawkach tws. Albo głośnomówiący nie działa.... Tzn... Mikrofon.... Testy przechodzi serwisowe więc gwarancja odrzucona zrzucono problem na software. Od 3m brak poprawek....

Wróciłem na stare śmieci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: będzie już tylko gorzej, wyrzuć baterię zanim Ci wybuchnie. Jeśli ekran odchodzi, to łatwo wymienić baterię. Sam wymieniałem w Redmi Note 3 i żadnych problemów nie było. Za 30 zł kupisz baterie i będziesz miał jako zapasowy telefon.
@KaluHeHe: ja #!$%@? widze sami specjalisci, najlepsi ci od gwarancji.
Wyjmij z niego baterie i tyle. Klapke z tylu normalnie sie otwiera i z tego co pamietam, baterie mozna wyjac bez problemu.
Baterie wyjeb do elektrosmieci o ile nie jest peknieta gdzies. Bo tak srednio wywalic ja w jakims markecie do kosza, zeby za pare h zaczela sie jarac.
Reszte telefonu tez tam wywal jak ci nie potrzebny. Jak chcialbys go
@PurpleHaze: nie.

zabudowana jest redmi 3 (ido) pro - pro miała 3gb ram nie proporcjonalny do procka (widział ma 2gb) dodatkowy jeden gig zrobili jako swap ram 1gb XD oraz czytnikiem lini papilarnych,
@PurpleHaze: nie wiem co złego w oddawaniu telefonu na gwarancję jeśli jest. Serwisowałem już niejeden telefon i takie defekty zwykle sam producent przyjmował - wysyłał po baterię specjalne opakowanie by się nie zapaliła a jeśli już to nie spowodowała pożaru. @KaluHeHe: klapkę z tyłu trzeba podgrzać chwilę i podważać np. kartą kredytową - jak plecki są z plastiku to nie problem - gorzej gdy jest to szkło albo jak u
@Uaephean: chodzi o to ze ten telefon ma 4 lata jak nie lepiej, raczej ciezko o gwarancje. A tylna klapka nie jest na klej, tylko na zatrzaski, to jest jeszcze stara szkola budowania telefonow. Jedyne co to bateria jest przylepiona do ramki i jest tasma laczaca z plyta.
@PurpleHaze: Sam wiesz jak działają sklepy - często dają promocje na leżaki magazynowe i stąd to pytanie. Bo widziałem ludzi kupujących "nowe" telefony które przeleżały na magazynie po 2-3 lata. Dobrym przykładem jest iphone6 który chyba nawet do teraz jest sprzedawany. Ja miałem z tyłu w xiaomi z 2015r klej i zatrzaski. Zatrzaski liche a klej po jednym rozklejaniu nie nadawał się do niczego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: mój 3 pro się powyginał dziwnie jakoś z ponad rok temu, zostawiłam go i kupiłam nowy a ten se leżał
niebieski potrzebował telefonu i już z pół roku chodzi z tym moim powyginanym i na razie chyba działa normalnie XDD