Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SkrytyZolw: zgłaszanie nic nie da, dentysta (hatfu) przy wyrywaniu szóstki ubił mi połowę piątki i nie poczuwał się do żadnej odpowiedzialności, żeby mi to naprawić, a policja stwierdziła tylko, że oni nie mają pewności, że to robiłem konkretnie u tego stomatologa i konkretnie to on mi zepsuł zęba i proszę nas pocałować w pupkie :')
@SkrytyZolw: XD u mnie na wiosce jest przychodnia "zdrowia" byłem tam u stomatologa raz za dzieciaka i nigdy wiecej. Znam conajmniej 4 osoby które po "leczeniu" mialy usuwane te zeby za jakis czas albo im same wypadły, baba tam szlugi palila w gabinecie. "Zgłoś" XD kazdy o tym wiedzial
no i co mi to da? Pieniędzy mi nie zwróci


@Still22lvlCrock: Jeżeli popełnił błąd to zwróci, na tym to polega. Tylko w 99% przypadków to co pacjent nazywa "błędem", jest zwykłym powikłaniem. Tylko pacjenci tego nie rozróżniają.

@nomorelife: policja? A po co ty do tego angażowałeś policję? xDD Zgłoś się do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej - to jego zadanie.
@BrakWolnegoLoginu: nie, lista powikłań jest ściśle określona. Z resztą oceną zajmują się biegli.


@nomorelife: Ale zakompleksiony jesteś. Cóż... skoro jesteś mądrzejszy to dzwoń dalej na policję, a potem narzekaj, że nic nie wskórałeś, a prawnik widzę też nie ma pojęcia o prawie medycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)