Wpis z mikrobloga

@Gaku745 no ląduje, , bo nikt go nie kupił/skończył się termin, kto będzie miał motywację do produkcji/poniesie jej koszty jak nikt mu za to nie zapłaci? To nie brak empatii, tylko patrzenie na sprawy realnie, co z tego że mi się psuje ser w lodówce i może bym go komuś dał, żeby nie wyrzucić, jak taki murzynek jest 6tys km ode mnie? Pomija się ekonomię, logistykę, motywację, po prostu to jest myślenie
Niektórzy naprawdę nie lubią faktu że rocznie 9 milionów ludzi umiera z głodu [#], to brzmi jak dość poważny problem naszej gospodarki, nie sądzisz?


@Gaku745: Tak bo to jest moja wina, Twoja wina i problem NASZEJ gospodarki ze w afryce rozmnazaja sie na potege, morduja bialych plantatorow (po czym sie okazuje ze oni jednak pola uprawiac nie potrafia i mamy klopsa-niestety nie takiego do jedzenia). To nasza wina ze czesc zarcia
@Gaku745: wiesz co a gdzie Ty tam rasizm widzisz?
To samo bym napisal w kazdej takiej samej sytuacji czy by dotyczylo afryki, azji, europy, ameryki, marsa czy wenus.

Czyli nie jest tak ze mordowano i przejmowano pola plantatorow? Czyli nie jest tak ze plemiona rozkradaja przywozona zywnosc i ukatrupiaja sie nawzajem? Czyli nie jest tak ze przyrost naturalny jest najwiekszy na swiecie wlasnie w afryce i dalej rosnie? (z geografii bylem
Pobierz gorzki99 - @Gaku745: wiesz co a gdzie Ty tam rasizm widzisz?
To samo bym napisal w k...
źródło: comment_1602011010lLOB8jL6Nycg426v7UigNy.jpg
@Tyraxor: ej ja bylem cini z geografii

"Kuwejt, Państwo Kuwejt (دولة الكويت, trl. Dawlat al-Kuwayt, trb. Daulat al-Kuwajt) – państwo położone w południowo-zachodniej Azji, na północno-zachodnim "

"Zjednoczone Emiraty Arabskie (arab. الإمارات العربيّة المتّحدة, trb. al-Imārāt al-’arabijja al-Muttaḥida), ZEA – państwo arabskie na Bliskim Wschodzie,"

Jakbys nie doczytal to jest tabelka pokazujaca TOP PANSTW Z NAJWIEKSZYM PRZYROSTEM NATURALNYM - A NIE
@Irlfit: z tym, że ekonomia nie istnieje to ma rację. Ekonomia to jest abstrakcja, tak samo jak matematyka. To, że można z niej wyciągnąć wnioski, które pomagają w podejmowaniu konkretnych decyzji to inna sprawa.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Irlfit: A co w tym błędnego? 1/3 produkowanego jedzenia ląduje w kontenerach na śmieci, a można by tym wykarmić całą głodującą ludzkość, tyle tego produkujemy. [#]

Jak chcesz to transportować, rozdzielać i nadzorować (ew. tylko transportować) i za co?

Niektórzy naprawdę nie lubią faktu że rocznie 9 milionów ludzi umiera z głodu [#], to brzmi jak dość poważny problem naszej gospodarki, nie sądzisz?

@Gaku745: Naszej gospodarki? No nie. Moralności jak