Wpis z mikrobloga

@Zenek_: @Bioenergoterapeuta: Przecież ja nie pamiętam kiedy ostatnio mi taki #!$%@?ł więcej niż za 700 xd. Omijam, biorę pod uwagę, że gdzieś tam stoi, więc czekam aż random zgarnie hita. A jak już jakimś cudem na mnie yolo f2f wyjedzie to nigdy nie pokazuję przodu tylko obracam się o jakieś 60 stopni (nie działa na niemcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Równie dobrze powinni #!$%@?ć magazynki, bo
@Nooser: Nie podważam faktu, że te TD są gównem. Ale to gówno psuje także rozgrywkę przeciwnikom przez nieprzewidywalność. Tak samo jak arta, która sra z nieba i nie można jej oddać. W obu przypadkach nie wiem po co tym grać, skoro gra się źle, a także mając ten syf za przeciwnika człowiek się denerwuje.
@Bioenergoterapeuta: Jasne, każdego coś innego #!$%@?. Ja nigdy nie miałem z nimi problemu, może przez to że swoją 183 miałem już dzień po wejściu na serwer i tak, wtedy z peną 270+ (czy ile to tam miało) było #!$%@? niezbalansowane i niszczyło rozgrywkę, bo kosiłeś 3/4 X tierów od frontu mając mobilność. Bardziej mnie irytują japońskie heavy albo husarze na HE, bo te czołgi wybaczają błędy poprzez swój pancerz.
Osobiście lubię