Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield:

Grand Seiko SBGW263

Inspirowany legendą o Shizukuishi (Shizukuishi to studio projektowe w którym powstają zegarki Grand Seiko).
Legenda głosi, że pewien mężczyzna, odnalazł bardzo głęboką jaskinię gdzie krople wody odbijające się od skał wywoływały dźwięk, który zwabił mężczyznę do jaskini. Krople wody "shizuku", spadały na skały "ishi".
Ręcznie wykonany grawer na tarczy ma odtwarzać właśnie tę legendę.

Bardzo ładnie Grand Seiko uhonorowało nazwę studia projektowego, tworząc ten zegarek.

Limitowany do 20 sztuk
Koperta z platyny (średnica 39mm, grubość 11,8mm)
W środku Caliber 9S64

Cena : około 97 000$

#zegarki #zegarkiboners #watchboners #ciekawostki #modameska #nowosci
Pobierz AllieCaulfield - @AllieCaulfield:

Grand Seiko SBGW263

Inspirowany legendą o Shi...
źródło: comment_1602269081lcKoxlCpn3D6sCIBb25zMp.jpg
  • 17
@AllieCaulfield: niby tak, ale... jak sobie człowiek pomyśli, że spring drive serwisują wyłącznie w Japonii oraz że zaratsu polish można naprawić również wyłącznie w Japonii, to zaraz Rolex natychmiast nabiera nowych kolorów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badtorro: no nabiera kolorytu masówki... Serwis robisz raz na 2 czy 3 lata pewnie. Nie jest to tragedia przecież wysłać coś na kilka tygodni na koniec świata...
@Dominik80: a o Twoim Hydroconquest mówią że jest "oczojebny" bo ma dużo elementów wypolerowanych i odblaskuja w świetle. Miałem ten zegarek przez kilka dni :) kupiłem okazyjnie i okazyjnie sprzedałem. Taki szybki flip. Bardzo podobał mi się mechanizm... Choć długo się nim nie nacieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz nawet chwilami myślałem o jego ponownym zakupie bo znowu zaczęły mi się podobać bransolety i im większa i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllieCaulfield: potencjalną szansa na drugiego obserwującego tag #teambransoleta? Jody z JOMW też strasznie płakał, że jego Omega miała częściowo polerowane ogniwa bransolety i nie mógł prowadzić auta, bo refleksy go wykańczały...

HC jest prawie cały szczotkowany właśnie...