Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum 255/150
Kemi Blending Magic Hayat (2014)

Nawet nie wiecie jak dużą różnicę czuję w jakości przechodząc z zestawu próbek Zoologist na Kemi. Początek nie byl obiecujący bo trafiłem akurat na odtwórczy zapach, ale każde kolejne dają mi świetne doznania.

Hayat wyróżnia się na tle tych, które poznałem do tej pory mniejszą słodyczą. Perfumy te to głównie świetnej jakości, bardzo zwierzęcy oud z przyprawami. Najbardziej oprócz rzecz jasna agaru czuć tu lawendę. Przyprawy natomiast ciężko od siebie odróżnić bo nakładają się na siebie i pachnie to trochę jak jakaś mieszanka na bazie pieprzu. Producent podaje kardamon, cynamon i szafran. Baza jest wyraźnie drzewna. Oprócz oudu mamy tu cedr, cypriol i paczule i wszystko to oprócz cypriolu, który nie wiem jak pachnie da sie wyczuć.

Trwałość na mojej skórze znakomita. Pachnie wyraźnie około 10 godzin, a później słabiej ale nadal wyczuwalny. Po ocenę projekcji odsyłam na fragrantike i parfumo bo ciężko jest mi ją zmierzyć w teście nadgarstkowym.

Drzewny, odrobinę ciężki, głęboki i aromatyczny zapach w którym czuć wysoką jakość komponentów. Chyba trochę za surowy żeby go nosić na co dzień. Średnio uniwersalny. Brakuje mi w nim odrobinę słodyczy.

zapach: 7,0/10
trwałość: 9,0/10
projekcja: 8,5/10
cena: najtaniej będzie to około 750 zl za 100 ml
Pobierz dr_love - #perfumy #150perfum 255/150
Kemi Blending Magic Hayat (2014)

Nawet nie ...
źródło: comment_1602409822DZYyE0FXuDI4dmqSYGo45t.jpg
  • 3