Wpis z mikrobloga

#minimalizm

Nowy obraz Puczela! Czekałam na ten moment ze zniecierpliwieniem. Uwielbiam tę formę maniakalnej konsekwencji w twórczości tego artysty. Niezwykła czułość wobec rzeczywistości i umiejętność oczyszczania jej ze zbędnych słów i konwencji, zadziwia za każdym razem. Cudowna ludzka intymność odizolowana od świata zewnętrznego. A wszystko to Puczel ukazuje w sposób trudny, bo minimalistyczny.

Jarek Puczel
Zakochani (8), 2020, olej na płótnie, 80 x 100 cm
#artfucksme #malarstwo #sztuka #obrazy #art
Pobierz panidoktorodarszeniku - #minimalizm

Nowy obraz Puczela! Czekałam na ten moment ze ...
źródło: comment_1602605196qMxi9JKAfWDDaZaZPn5uVP.jpg
  • 12
@ZumpkaChinskax: Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja.

@seeksoul: Oczywiście to obraz Puczela z serii Zakochani, jeśli mnie pamięć nie myli nr 6 :)

@nokash: 4-amino-6-[5-(5-chloro-2,6-difluoropirymidyno-4-ylamino)-2-sulfonianofenyloazo]-5-hydroky-3-{4-[2-(sulfonianooksy)etylosulfonylo]fenyloazo} naftaleno-2,7-disulfonian litu-sodu-wodoru
@nokash: O fizjologii odruchu defekacyjnego pozwól, że wypowiadała się nie będę. Gwoli ścisłości, Twoje słowa dotyczące normalnego mówienia odebrałam w dość żartobliwym tonie i taka też była moja na nie odpowiedź. Kolejny raz okazuje się, że poczucie humoru nie jest moją mocną stroną, podobnie jak wyczucie ironii czy złośliwości. Tak, zgadzam się, prace Puczela są świetne :)