Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars!

Dzisiaj zmierzą się @Orzeech vs @kalkuba
Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do tego podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin, czas start.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/qivqobqu

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
  • 34
@Anhed: Właśnie :D A na drugim końcu kija, są też uczestnicy, którzy są dopiero na początku swojej gitarowej drogi (na przykład ja xD) i nawet do szrederskiego podkładu, grają proste solówki ze względu na swoje techniczne ograniczenia, a przecież nie zakazuje się nikomu brać udziału, bo nie szreduje.
@pankos: IMO Orzeech zagrał o wiele lepsze solo, bardzo fajna końcówka. Fajnie się wczuł w utwór, fajne budowanie napięcia skokowo aż do końca.
To jest całkowite przeciwienstwo kalkuba, który napchał tam dzwięków ile się dało. Przepraszam ale solo Kuby to brzmi mi jak takie generic solo, takie solo uniwersalne od kopa.
Dobra, widzę że nie zczail nikt mojego dowcipu ;( autor propozycji tego hehe podkładu powiedział że to nic trudnego zagrać do 4 akordów, więc scoverowalem tutaj "4 chords song", gdzie najpierw leci "wherever you will go" a potem "can you feel the love tonight" :D Gratulacje dla @kalkuba, cieszę się że odpadłem tak wcześnie tym razem :)