Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grafi16: @pollyanna:
A czemu mają podawać czy z kopalni, czy nie? A podają czy z CCC albo VW? Poza tym kopalnie nie ukrywają ile jest zakażeń, ile samoizolacji, pracownicy dokładnie wiedzą.
@sprynek z kim bym nie rozumawiala to nie wiedzą, sztygarzy i kierownicy o tym nie informują pracowników. Poziom zabezpieczeń jest żaden, wszystkie brygady pracują na całego a po zmianie cyk do jednej łaźni.
@kapitan_pazur mam źródła bezpośrednio tam pracujące, widocznie z brygady mojego niebieskiego i najbliższego otoczenia nikt nie zachorował :) ja nie twierdzę, że mają iść na chorobowe, tylko że to farsa, że behapowiec na dole ich ciśnie o maseczki i o dystans, a później w łaźni stykają się prawie plecami
@pollyanna i oby tak zostało że wszyscy zdrowi. trochę patowa sytuacja bo zakład pracy musi coś robić bo tak by ich ludzie zjedli xDD. a z łaźnią jest trochę racji bo niby cały czas jestem w masce i dezynfekuję / myję ręce to zgaduję że wilgoć podczas kąpieli ułatwia transmisję wirusa. co to za szyb jeśli to nie tajemnica że chłopaki stykają się końcówkami podczas kąpieli xDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pollyanna: A potem po zmianie wszyscy myk na piwo pod Lubinpex i stanie w grupkach 15 osobowych, bez maseczek. Niestety, ale tak to bardzo często wygląda.