Wpis z mikrobloga

@quaz2020: Przecież ostatnio u Bagiego mówił, że Lambo jeszcze jakiś czas, ale nie teraz. Poza tym jeśli chatę wynajmują, to tam nic nie jest ich, więc po co miałaby robić zdjęcia czyjeś chaty. Więc może po prostu wykupili ten dom, czy coś.
to tam nic nie jest ich, więc po co miałaby robić zdjęcia czyjeś chaty


@piotrullo: może ten leasingodawca sprawdza warunki dla garażowania np. takiego lambo, duża wartość to sprawdzają co się da
Film o mercedesie wrzucił 3.07.2018 więc ponad dwa lata, jak dla mnie na 100% będzie niedługo zmieniał auto. Pytanie brzmi tylko na jakie, Lambo jest realne ale może to być równie dobrze jakiś Mercedes CLS albo AMG 2020 i według mnie byłby to lepszy wybór niż Lambo nie nadające się na krakowskie drogi
@quaz2020: w leasingu na firme można wziąść dosłownie wszystko, może to faktycznie jakiś samochód (idąc krokami Reziego na przykład), ale zdaje się że niedawno sam mówił że na to jeszcze nie pora, więc może to coś całkowicie innego.

Możliwości jest mnóstwo, pierwsze co mi przyszło do głowy to wyposażenie do tego busa z stanów, żeby nim jeździć po Polsce. Albo komputery do czegoś w stylu "gaming room"
chyba że sobie ktoś Bugatti Chiron #!$%@? ale póki co nawet w pl nikt nie ma Chironka,


@quaz2020: Ale żeś odleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak ogólnie we Wrocławiu gościu ma w swojej kolekcji obok Chirona.