Wpis z mikrobloga

@kszksz_bezodbioru: Nie zgadzam sie. Lucas nigdy nie byl postrzegany jako zawodnik zdolny zmienic oblicze meczu czy grac regularnie w pierwszym skladzie. Jest w Realu bo jest wychowankiem co ulatwia rejestracje do LM, jest typowa zapchajdziura, nie domaga sie miejsca w kazdym meczu i do tego zwykle przynajmniej biega i walczy. Jest bardzo przecietnym pilkarzem ale to nie jego wina, ze ofensywa najlepszego klubu w Hiszpanii opiera sie na nim i 19
Nacho to klasowy piłkarz, który moim zdaniem sprawdziłby się w wielu klasowych drużynach, to zupełnie inna solidność niż Lucas. Chociaż nigdy nie można odmówić Vazquezowi zaangażowania i serca to 'zwykle przynajmniej biega i walczy'- to jest świetny argument gdy się zastanawiasz czy kogoś wystawić w Iskrze Stolec, a nie Realu Madryt.
@kszksz_bezodbioru: Ale w zadnym klubie nie wystawisz 11tu Messich czy Ronaldo. W kadrze musza byc jacys pilkarze ktorzy sa w stanie zaakceptowac, ze sa drugim czy trzecim wyborem w skladzie. Lucas do tego jest swietny. Daje jako taka solidnosc, nawet przypadkiem gral kiedys w reprze Hiszpanii. Od czasu do czasu dorzuci nawet jakas asyste. Tylko nie mysl, ze jestem jakims fanem Lucasa, jest to chyba najczesciej memowany przeze mnie zawodnik Realu
@k1906: Nigdzie nie zauważyłem kłótni, jedynie wymianę zdań. Ja nie mam nic przeciwko żeby w kolejnym meczu strzelił trzy. Jedyne, co mi się nie podoba, a o czym piszesz to 'zaakceptować, że jest drugim wyborem'. Ja rozumiem, że jest 11stu, tylu gra i można być drugim wyborem, ale nie można tego po prostu akceptować.
Sezon będzie w #!$%@?ę Barcelony, Hala Madrid :)