Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Elko konsolowcy. Ostatnio pograłem trochę w GTA V na padzie i stwierdziłem, że kupuję konsole :D Wybór padł na #ps4pro, głównie ze względu na serię #thelastofus i #uncharted. Za ok 2k mogę mieć nówkę sztukę z dwoma padami i 2 grami. Pytanie czy to dobry wybór, czy lepiej poczekać na premierę nowej generacji? Gram sporadycznie, raczej sam. Czasem pewnie będę grał z różowym, dlatego interesują mnie zestawy z 2 padami.
#konsole #playstation
  • 10
@staryalkus: Nie wydaje mi się, że twórcy gier od razu porzucą starą generację. Dlatego zastanawiam się jeszcze nad używką. Najwyżej za 2 lata przesiądę się na next gen.
Zwłaszcza że PS5 będzie miało wsteczną kompatybilność i zapewne lepszą kulturę pracy.


@Bratkello: To pewne?

Za ok 2k mogę mieć nówkę sztukę z dwoma padami i 2 grami.


@1z100: Kompletnie bez sensu, uzywane ps4 idzie teraz za bezcen, a nowego IMO nie ma sensu kupowac w momencie jak dluzej niz 1-2 lata na tym nie podzialasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello: Obawiam się trochę chorób wieku dziecięcego. No nic poczekam jakiś czas, chyba że znajdę ciekawą ofertę używanego sprzętu.
@miki4ever: Z wsteczną kompatybilnościà to pewne - tylko kilka gier nie działa i to niszowych. Co do kultury - większy radiator oraz wiatrak plus lepszy proces technologiczny musi przełożyć się na lepszą kulture pracy
@1z100: czekaj na PS5, chociaż na początku jest drogo, ale nie ma teraz sensu się pakować w starą generacje za 2k ,jedyny plus, że gry tanie, ale gry tanieją coraz szybciej więc z 3 mce po premierze powinny być już jakieś zniżki.