Wpis z mikrobloga

@tomasz3: Ale masz przesadnie cebulackie podejście, utrzymanie strony pewnie też mają za darmo? Rozwiązaniem byłoby wysłanie im odpowiedniej ilości maili z informacją żeby zachowali tamten układ strony. Mi aż tak na tym nie zależy.
Rozwiązaniem byłoby wysłanie im odpowiedniej ilości maili


@beer_man: mogli by referendum zrobic, ale nieee. ta administracja peppera i wykopu zachowuje sie dokladnie tak samo jak naasz rzad. identyczne podejscia to sa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KwasneJablko: Ale czy ktoś w ogóle pisał do nich w tej sprawie, bo na razie widzę tylko zarzuty, że nic nie robią i żale na Mirko? Jeśli tak to ok, słabe podejście, ale jeśli nie to piszcie zamiast jojczyć. Obserwuje ten tag i nie widziałem wpisu typu "napisałem do nich i mnie olali" a zamiast tego kilka, zmienili wygląd #!$%@?ć ich
@tomasz3: Skoro właściciel strony tak sobie wymyślił to każdemu nie dogodzisz. Też wolałem stary wykop (taki jeszcze sprzed 8 lat) ale przywykłem, tylko że tu można było zmienić chyba stylishem wygląd, a tam zwyczajnie można posłać wiadomość, co z resztą jednak też zrobiłem. O allegro się nawet nie wypowiadam bo to gorsze niż moderacja wykopu