Wpis z mikrobloga

@Policjant997: Oglądasz tvgry? Jarasz się tym? Jaraj się, oglądaj, ale nie nazywaj się więcej graczem.
Podrzędni youtuberzy pod publiczkę. Zero treści, zero jakości i nader często rzetelności w recenzowaniu. Hatfu
To se już wolę archona obejrzeć raz na miliard lat o retro gierkach niż słuchać tych pierdół wyssanych z palca na źle zmontowanych, czasem zbyt cichych filmikach tych podrzędnych amatorów.
@Policjant997: oglądałeś te pierwsze wrażenia? Brakuje tam takich podniet jakie Ty masz wrzucając tu posty o nowej konsoli MS. Na XSX będzie płynniej, być może ładniej i będzie mniej gapienia się w ekran podczas wczytywania ale to na razie tyle. Na prawdziwe next genowe doznania przyjdzie jeszcze poczekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Policjant997: I jak tam pierwsze wrażenia? Obejrzeli jak wyglada pudło i kolejne wrażenia za 2 lata bo nie było wielkiego halo co miało być na premierę ale miało grafikę jak sprzed 10 lat? XD
Były jakieś nowe gry w środku? Jakiś nie wiem, nowy exclusive, jakieś demo chociaż do pogrania czy tylko gejmpass i crackdown3?
@dzeksondzekson: albo masz zepsuty wzrok albo siedzisz bardzo daleko od tv. Ostatnio jak w nioh2 odpaliłem tryb 60fps to czułem się jakbym grał na PS3. Mhw jest podobnie, staniesz na sekundę, żeby się przyjrzeć to wszędzie piksele. Czasy świetności PS4 ma dawno za sobą i obecnie ma mocną zadyszkę.
te, ale w cyberpunka to wolałbym sobie zagrać na nowej konsoli zamiast oglądać pikselozę i słuchać dźwięki suszarki.


@Baccon: z pikselozą to może być różnie, jeśli zablokowali rozdzielczość na 1080p/1440p to na nowych konsolach nie będzie więcej do wydania nextgenowego patcha gdzieś w przyszłym roku

no i 30 klatek to prawie pewniak, też trzeba czekać na patcha