Wpis z mikrobloga

Bekę mam z tych twardogłowych szurów z Konfederacji, którzy twierdzą, że to spisek, że ludzie piszą „głosowałem na Konfederację, nigdy więcej”. Pozostał im już chyba tylko syndrom oblężonej twierdzy.

Tak, lewactwo się zbiegło i zaczęło w ten sposób spamować. Na fanpage’u Konfederacji też jakoś z 1000 osób tak napisało, włącznie z tymi z przypinką „Lider wśród fanów”. Spisek lewactwa i żydomasonerii, bo każdy normalny człowiek jest za zaostrzeniem przepisów aborcyjnych
#aborcja #konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 11
@rorf46: No przecież ja byłem za konfederacją zawsze ale dostałem maila od Żorża Sorosa, że jak będę pisał, że już nie głosuje na konfederacje na wykopie to za każdy wpis dostane 50 szekli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rorf46: Żaden spisek tylko Konfederacja od początku swojego istnienia, zarówno jako całość jak i każdy podmiot z osobna, deklarowała sprzeciw przeciwko aborcji i nagle "wierni" wyborcy Konfederacji piszą, że zaskoczeni to na kilometr to śmierdzi lewackim trollingiem. Każde z tych ugrupowań także przed powstaniem Konfederacji deklarowało takie poglądy.
Podejrzenia, że to lewacki trolling, albo spust nienawiści i jadu oraz umysłowego zaczadzenia przeciwników Konfy są jak najbardziej racjonalne kiedy twierdzenie osobników twojego
@rorf46 Bo tak naprawdę większość elektoratu Konfy zawsze stanowiły kuce Korwina, które z zasady są dośc liberalnymi ludźmi którym daleko do konserw. Jednak w wyniku przetasowań partyjnych kuce zostały zepchnięte na drugi plan przez narodowców, którzy nadali Konfederacji kurs wybitnie konserwatywny.
@rorf46: Wszystko opierasz na przypuszczeniach. Skoro nie znają programu to znaczy, że życie polityczne jest dla nich sprawą w dużej mierze obojętną, więc ciężko też podejrzewać ich o posiadanie, aż tak mocno wyrobionych poglądów, a tego typu skrajna postawa jest efektem mocno ukształtowanej grupy poglądów.
Wniosek z tego taki, że dla tego typu wyborców drażliwe sprawy światopoglądowe są tematem, który wolą unikać. Nic się trzyma kupy w twoim wywodzie. To bardziej
@Primusek: ja po prostu wiem, że tak jest. Pisałem to tutaj wielokrotnie, a dzisiaj to się tylko potwierdziło. Generalnie w Polsce niewiele osób interesuje się polityką, ale na taką kwestię jak aborcja zwłaszcza kobiety są mocno wyczulone.

Ale spoko, jak chcesz, to możesz żyć w przekonaniu, że nagle tysiąc czy dwa tysiące ludzi na fanpage’u Konfederacji pod swoim nazwiskiem jest w jakimś spisku
Ale spoko, jak chcesz, to możesz żyć w przekonaniu, że nagle tysiąc czy dwa tysiące ludzi na fanpage’u Konfederacji pod swoim nazwiskiem jest w jakimś spisku


@rorf46: Zacząłem swój pierwszy komentarz od powiedzenia

Żaden spisek


Natomiast ty nadal opierasz cały swój wywód na swoich przypuszczeniach do tego stopnia, że nawet nie zauważasz jakie jest moje zdanie.
Wyrzuć ze swojego myślenia "każdy z nich uważa, że to spisek" i spróbuj na podstawie