Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy), 07:02:00, Sobota, 24 października 2020. Imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Słońce podniesie się dziś o 07:32. Będzie oświecało nas 9 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 12:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:28. Ciemna noc zapadnie o 18:47, ale gwiazd można wypatrywać od 18:05.
  • 23
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry. Sobota więc tiri riri może byśmy coś wypili? Ale najpierw obowiązki a dopiero potem przyjemności.
Smacznego śniadania, pysznego obiadu i tłustej kolacji aby alkohole miały w czym się rozpuszczać. Uważajcie na siebie przede wszystkim. Życzę Wam miłej soboty. Hej
https://youtu.be/e3-5YC_oHjE
@micke:
dzień dobry, sobota pracująca u mnie...
Pan prowadzi zajęcia online na stojąco, tego jeszcze nie jeszcze nie grali. A całkiem apetyczny przystojniak.
Z pogodowych atrakcji to właśnie mgła schodzi w Poznaniu i widoczność 15m, a o 7.00 jeszcze było bezchmurne niebo, co za sobota.
Korzystajmy z życia w ten weekend:)
Siły i Energii na pozostanie radosnym!
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Dzień dobry! Dziś wolne i udało mi się pospać dłużej. Miłego weekendu wszystkim życzę :-)

Od rana mam u siebie paskudną pogodę, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus

Witajcie. Dawać mnie te odsysanie ze mnie krwi, CHALO, tu czeka robota do wykonania i sklepy do odwiedzenia.

Auto już ma nowe gumki, felgi wyważone, 170 było na A4 i zero trzepania (poprzednie trzęsły przy 120). Przyczepność też
Dobry bobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Sobotaaaaaaaa... Jestem ułomem. Serialowym ułomem. Wzięłam się za "Dom z papieru", ale zamierzam obejrzeć tylko dwa sezony. Bardziej z poczucia "hajp minął, wstyd nie znać, trza nadrobić". I się #!$%@? na głupotę co niektórych postaci xD Ze świeżynek zaczęłam "Gambit królowej" i
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stal przed 9 posprzqtal troche wczoraj przegralismy bitwe 2:4 ale bylo git w sumie dowodztwo znowu dalo dupy no i dzisiej gosci mam ehhh nie lubie gosci no i chcialbym sobie zabojczq bron obejrzec serial ale nie mam czasu jakos i checi ehh no i milego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
No dzień dobry! Jeszcze dobrze nie zaczelam pracować a juz sniło mi sie, że byłam pierwszy dzien i kazali mi spawać ()
WTF MÓZGU ?
U mnie deszczowo i nadchodzi burza z UK więc nie zanosi sie na to, ze pójde na spacer ¯\_(ツ)_/¯
Z ciekawostek, to wczoraj wieczorem jadłam marchewke z miodem- jest w pyte, polecam (ʘʘ)
Ode mnie pozytywny kawałek na
@buczubuczu: cóż, jest jeszcze ciążowy który też lepiej oblewać no chyba, ze ktoś planuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O, a ja planuję kupić nowe obuwie do mojego taczkowozu. Chce się rzucić na jakieś całoroczne. Ale trza poczekać do wypłaty. I zaznaczę, ze z racji kijowej sytuacji w kraju nie wiem czy to zrobię. Coś czuję, że znowu zakończy mi się historia z pracą przez ten karakaczy rząd.
@Wejszlo: pan hydraulik wziął 10 m węża, pokręcił, pokręcił i puściło. Ale jak to jest gdzieś w pionie, nie na twojej wysokości, to musisz powiadomić sąsiadów i razem z nimi iść do administracji.
Jak z rodzicami mieszkaliśmy w kamienicy, to też mieliśmy podobny problem, plus sąsiadka z góry nas zalewała, a my nieświadomie sąsiadkę na dole. Moi rodzice poszli razem z nią do TBS (bo to on był właścicielem budynku), męczyli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejszlo: mów za siebie, ja się bardzo cieszyłem, że zdany. I to z sukcesem, dziecko łazi, biega, gada, zaczepia, tak ma być.
Ja rozbiłem na letnie i zimówki. Jedne za 750, drugie za ponad 8 stówek. Do tego 2x odnowienie felg i malowanie (wychodziła rdza). Droga zabawa ale ja bez auta tu to zginę w czeluściach i nicości. A że samochód i tak zrobi lada moment 50 000 km za 3