Wpis z mikrobloga

Jakie słuchawki polecacie do 200zł? Mogą to być TWSy, przewodowe, nauszne, douszne, wszystko jedno. Najbardziej mi zależy na jakości dźwięku.
Zastanawiałem się nad Redmi AirDots ale czytałem że z tą jakością to jest średnio.

Do tej pory używałem słuchawek Marshall Mode EQ, za które dałem ok. 250zł. Dźwięk, jak na moje skromne ucho, był bardzo dobry. Niestety po roku użytkowania zepsuły się (kabel zaczął się ucinać przy pilociku) i jako, iż słucham muzyki codziennie jestem zmuszony kupić nowe.
Jeszcze wcześniej miałem SoundMagic E10 (100zł), też bardzo przyjemne i dużo wytrzymalsze bo miałem je 3 lata.

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #elektronika #pytanie #audio #xiaomi
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bishop3: używałem poprzedniego modelu z 6 lat codziennie, nie był szanowany. Kabel nigdy nie nawalił mimo, że nieraz po nim przejechałem stołkiem albo prowadnicą od biurka. W końcu pies je załatwił. Teraz mam 300s kilka miesiecy i nic się nie dzieje z nimi na razie. Trochę miałem wątpliwości, bo uważam, że sennheiser poszedł za tą modą na spłaszczone kable w złą stronę; one się lubią zrywać. Ale wygląda naprawdę solidnie jak