Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:03, Poniedziałek, 26 października 2020. Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Słońce wstało dziś o 06:36. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 47 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:24. Ciemna noc zapadnie o 17:43, ale gwiazd można wypatrywać od 17:01.
  • 23
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dzień dobry. A więc nowy tydzień, trzeba znowu do pracy. W środę plan na powrót do domu, a potem aby wrócić, a będę więcej niż 72 godziny na terenie zagrożenia, trzeba oblać test ¯_(ツ)_/¯ Żeby zrobić darmowy to trzeba mieć skierowanie od swego doktora
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @petla_sprzezenia @Hansim33 @keisezrG @AllGoesWrong @shitty_support @Pjotsze @unizony_czlonek @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @TomTailor100 @TullamoreD @nie_mowie_po_kociemu

Dzień dobry, najpierw była 6.20 więc nie mogłam Wam cokolwiek napisać, a teraz już 8.20...

Kawa na biurku, śniadanko to już przeszłość, czas działać.

muszę stawić czoła szefowi że zapomniałam o jednym dokumencie do podpisu a to komplikuje trochę tempo pracy... Ech. Kto wie może karny
Dzień dobry, siedze właśnie na zdalnych labolatoriach( ͡° ͜ʖ ͡°), za chwilę pójdę zrobić kawę co by nie zasypiac na kolejnych zajeciach. Trzymajcie się z daleka od wirusa i miłego dnia.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja sie obudzil przed 7 i lezalem katar rano mialem poszedlem z psem poszedlem sie wykqpac sie i bede sobie do torunia jechac i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
Dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

@algus: co robicie na zdalnych laborkach? xD @Sikorka2017: zła energia w Warszawie? ja dosłownie raz byłam i tylko odczułam, że na tle innych miast to faktycznie moloch, ale tak to fajnie było @wynalazek_one: Nienawiść wrosła w serca i zatruła krew
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@AllGoesWrong: @micke: @Pjotsze: @petla_sprzezenia: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @Anoniemamowy: @unizony_czlonek: @bolorollo: @Sikorka2017: @Dioddy: @Hansim33: @omi-omi: @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support
Dzień dobry w ten jakże piekny poniedziałek!
Staram sie robic dobrą mine do złej gry bo o 12 wychodze do pracy ()
Plan na dzisiaj to przetrwac ()
Trzymajcie sie cieplo i z daleka
@wynalazek_one: ta, coś tam wiem tak jak mnie tu wywoluje @Sikorka2017
Ale jesteś u niemca i wracasz do polszy? Czy z PL do niemca?
Ogolnie to działa tak, ze za darmoszke to gadasz ze swoim rodzinnym na teleporadzie i on ci wystawia skierowanie. Powinien podac ci liste placówek gdzie mozes zrobić. Nie wiem jak jest u was na żuławach, u mnie sie po prostu podjezdza ale są też miejsca gdzie są
@Wejszlo Potrzebuję aby z PL wjechać bez kwarantanny do DE. Niemcy pozwalają wyjechać na nie dłużej niż 72 godziny do najbliższej rodziny, ale teraz będę troszkę dłużej, dlatego potrzebuję test. Czyli jak wykonam w sobotę, to gdy winnik będzie w poniedziałek mam 48 godzin żeby wyjechać. Tak też to rozumiałem ale nie byłem pewien. Mam nadzieję, że w Elblągu szybko w miarę robią testy i wyniki też. W razie co mam również
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Miłego dnia kochani, uważajcie na siebie. Licho nie śpi.

@omi-omi: Koleś czyta skrypt, kiedy wszystkie grupy będą już po tych zajęciach odpali się okno na napisanie kartkówki. Zajęcia z nowoczesnych metod wytwarzania (drukowanie 3D itp.) więc aż się prosi by coś pokazywać na naszej hali na PWr, jednakże zamiast tego wysyłają nam jakieś filmiki z tym związane
@wynalazek_one: zależy jakie labo. Wyniki są w 48h, taki standard ale teraz tyle tych testocovidów że mogą mieć opóźnienie. Wyraźnie wpisz adres e-mail bo jak się nie doczytają to nie dostaniesz nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie weź pod uwagę, że test rano wcale nie znaczy, że dostaniesz szybciej wynik. Ponieważ próbki z całego dnia są nadane do labo dopiero wieczorem, nawet jeśli się mazałeś o 8