Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007 akurat nie jestem zwolennikiem aborcji na życzenie ale aborcji eugenicznej jak najbardziej. Główny powód dla którego popieram protesty jest taki że tą decyzją można zniszczyć szczęśliwy związek. Już pominę kompletnie fakt ogromnego #!$%@?ństwa jakim było zajmowanie się tą sprawą aktualnej sytuacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: No uderzyli w problem który może dotknąć w jakimś tam stopniu większości bo każdy chce zdrowego bombelka więc jest większa reakcja. Sam bym chyba wyszedł gdyby np wprowadzili zakaz sprzedaży alko
Ok, załóżmy że aborcja jest legalna. Czyli: Kobieta ma możliwość wyboru, a facet? Mógł się decydować przed stosunkiem prawda? No to czemu Kobieta ma mieć możliwość wyboru czy chce dziecka a facet nie? Może nie uznać dziecka i nie płacić alimentów?


@Xtreme2007: no to masz pomysł na kolejne strajki, oczywiście żeby to miało sens trzeba wprowadzić aborcję na życzenie w każdym przypadku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007:

Ej, robaku, ale ustalmy fakty...

Protestowali przedsiębiorcy - popierałem
Protestowali rolnicy - miałem wywalone, bo 2 miesiące wcześniej sami głosowali na dude
Protestują Kobiety - nie protestują kobiety, ale ludzie w obronie elementarnych zasad człowieczeństwa i nie zmuszania RODZICÓW do rodzenia zmutowanych płodów czy dzieci bez kończyn lub mózgów.

Ale szanuję w sumie za napisanie wyrazu "kobiety" wielką literą xDDD