Wpis z mikrobloga

@shaunblack:

Nie ma w Polsce innej partii, która mówi o obniżce podatków i likwidacji socjali.

Na gadaniu się kończy. Ten cały szurski sojusz jest po to aby walczyć z lewactwem jako całość tj. UE, LGBT, feministkami i innymi.

Ruch Narodowy z Korwinistami ma zupełnie sprzeczny program gospodarczy, pamiętam jak pytali Mentzena w Polsacie o 500+ to Sławek powiedział, że osobiście zlikwidowałby ale nie powie tego w imieniu partii ponieważ mają w
@shaunblack: nigdy w życiu nie zaglosuję na konfederację.
jak chcesz o gospodarce poczytac to polecam wysryw bosaka o tym, że trzeba spowolnić gospodarkę. Chyba każdy ekonomista czytający te filizofie idzie oczy przemyć.
Łapcie cytacik:

''Jeśli rynek pracy i gospodarka rozwijają się bardziej dynamicznie niż sama populacja narodu polskiego, zamieszkująca polskie terytorium, to być może trzeba nieco spowolnić tworzenie nowych miejsc pracy, dopóki nie urodzi się więcej dzieci.''

Będzie sztucznie regulował ilość
@shaunblack: to nie ma znaczenia czy się w 100% zgadzasz. głosując na nich popierasz takie działania bo dajesz im władzę. to jest równoważne, Twoja motywacja nic nie zmienia.

tak jakby ktoś głosował na Biedronia bo by się z czymś zgadzał co on postuluje i jednocześnie twierdził, że jest przeciwko formalizacji związków homoseksualnych.
@shaunblack: dotyczy połowy społeczeństwa bo tyle kobiet jest. ale ok, jak dotyczy również facetów to w zasadzie dotyczy całego społeczeństwa. jeszcze gorzej :(

biorąc pod uwagę, że tylko kobieta może zdecydować się na aborcję to dotyczy tylko ich. dotyczyło by i facetów bezpośrednio gdyby oni mieli coś do gadania w kwestii decyzji a nie mają.

A seksistą to chyba Ty jesteś skoro uważasz

to nie ja głosuje na partię dyskryminująca całą
Partia nazywa kobiety zwierzętami xD?


@shaunblack: tak ale mój błąd, on z pis był. poseł znaczy się. jak po takim komentarzu nie został usunięty z partii to partii to nie przeszkadza. konfederaci tylko je głupimi nazywają, przyznaję się mój błąd.

No nie. Dotyczy to również facetów, którzy będą musieli wziąć odpowiedzialność za chore dziecko.

no jak mówiłem, pośrednio. w mniejszym stopniu niż kobiety.
może będą musieli a może nie, zakładam, że
może będą musieli a może nie, zakładam, że większość ludzi którzy by skorzystali z aborcji zrzekną się praw rodzicielskich przy aktualnym prawie.


@10129: Zrzeczenie się praw rodzicielskich nie zwalnia z obowiązku alimentacyjnego. Kończę tę dyskusję, bo niestety 0 merytoryki jest w tym co piszesz.
1. Nie ma w Polsce innej partii, która mówi o obniżce podatków i likwidacji socjali.

Wszystkie o tym mówią (no może po za razem)

2. Tematy jak aborcja czy lgbt są wg mnie marginalne i dotyczą niewielkiej części społeczeństwa.

No akurat aborcja dotyczyć może każdego polaka, lub mogła dotyczyć wcześniej

@shaunblack:
@shaunblack: słusznie inni wytykają, że ruch pod nazwą Konfederacja został pozbawiony argumentu liberalnej ideologii gospodarczej i chęci działania w tym kierunku ze względu na przewagę nacjonalistów i zamordystów w tej partii. Mówienie o podatkach to trochę mało, kiedy robi się co innego, a w szczególności kiedy sam lider i twarz partii jest socjalistą.

Konfederacja z tym populistycznym zamiłowaniem do niskich podatków brzmi jak fajna partia w okresie normalnych rządów, która pokazuje
Tematy jak aborcja czy lgbt są wg mnie marginalne i dotyczą niewielkiej części społeczeństwa


@shaunblack: i właśnie dlatego konfederacja podpisuje się pod wnioskiem o "sprawdzenie" legalności ustawy, w momencie kiedy #!$%@? covid i mogliby swoimi super ultra kapitalistycznymi mózgami wymyślić chociażby plan ratowania gospodarki inny niż braunowe "maseczki to grzbica płuc, kupujcie moją książke fałszywa pandemia". Jest to tak marginalne, że po prostu nie ma się co tym zajmować. Szkoda że
@ludwikVwazon: A konfa niby czym się różni? Przecież oni też tylko mówią. Podobnie jak pozostali. Czy by obniżyli to byśmy się przekonali dopiero. I znów Ci napiszę. Po za razem wszystkie partie mówiły o obniżkach, a na pewno żadna partia po za razem nie deklaruje podwyżek.
@shaunblack: Nie zgadzam się z tobą, nie jestem fanem Konfederacji, uważam że się mylisz, i że propozycje Konfy dla gospodarki to czysty populizm, ale szanuję Cię za to, że przynajmniej nie udajesz, że jesteś zaskoczony stanowiskiem Konfy w temacie aborcji.

W przeciwieństwie do pozostałych frajerów, którzy teraz drą tu szaty i zbierają setki plusów, bo oni biedni nie wiedzieli, że Konfederacja ma zaostrzenie prawa aborcyjnego w programie, a Mentzen opublikował w
@shaunblack: a wiesz, że jestes w malym procencie, ktory popera konfederacje ? Przez co jak wchodza do sejmu to ci nie obniza podatku bo po prostu nie mają takiej sily w glosach. Ale jak dochodzi do glosowania w sprawach kosciolkowych to zawsze to popra. Wiec tyle z tej twojej konfederacji w sejmie, ze robia katoliban z polski, biora za to dobry hajs i jeszcze w swiat idzie informacja jakich politykow sobie