Wpis z mikrobloga

@godsflame: Nienawidzę Pisu tak dla twojej wiadomości człeniu. Dla mnie jesteście po prostu zarazą tego kraju i najchętniej każdego z was wywiózł bym jak najdalej stąd i żyłoby się dużo lepiej. Przeszkadzacie we wszystkim, obnosicie się ze swoją orientacją jak nigdy, profanujecie zabytki ( kościoły mam w dupie, jestem niewierzący). Ogólnie to potrzebujecie pomocy psychiatry. Elo
@Ekspert_od_niczego: Aż takim #!$%@? nie jestem żeby ich palić, ale świat byłby lepszy gdyby nie było takiego czegoś jak LGBT. Niech sobie będą, ale niech się nie afiszują jak poje**. Ja z moja dziewczyną nie pokazuje na lewo i prawo, że jestem hetero. Pier***, że nie mają takich samych praw jak ja to głupota.
@Ekspert_od_niczego: Chodzenie za rękę a branie udział w jakichś manifestach ale siedzenie na parapecie i bicie się ręką po jajach uważasz za to samo? Zawieszanie flag na symbolach Polski walczącej, dewastacje murów, zabytków grafikami LGBT porównujesz do chodzenia za rękę?
@szafoski3

a branie udział w jakichś manifestach


Chodzi o marsze dla Życia i Rodziny?

ale siedzenie na parapecie i bicie się ręką po jajach uważasz za to samo?


Na jakiej podstawie twierdzisz, że tamten facet miał coś wspólnego z LGBT?

Zawieszanie flag na symbolach Polski walczącej


Z tego co wiem, powstańcy wydali oświadczenie, że im to nie przeszkadza. Zresztą na jakiej podstawie oceniasz jakąś (i to dużą) grupę ludzi po wyczynach garstki?