Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wam, ale mi coraz bardziej podoba się atmosfera tych protestów.
- jak dzieje się coś złego wszyscy nagle krzyczą "policja" i tajniacy są momentalnie
- jak ktoś pomazał pomnik to inny protestujący szybko zaczęli go czyścić
- polonez przy takiej liczbie osób wygląda świetnie
- tańce, festiwalowa atmosfera
- fikuśne hasła na transparentach
- starsi ludzie włączający się w akcję
- Agro Unia zostanie zauważona - wreszcie
- codziennie coraz więcej osób na ulicach

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#protest #strajkkobiet
  • 19
@BartekZK: no i dlatego nie wygasają protesty tylko coraz więcej ludzi na nich jest. połączyli to z zabawą i w sumie dobrze. aż banan na mordzie mi się pojawia jak widzę powyższe wideo. dojdzie do tego, że pis w ogóle straci poparcie sondażowe, ludzi będzie multum na ulicach a rząd nie będzie miał nic do gadania... policjanci już widać, że odsunęli się na bok mocno.
- jak dzieje się coś złego wszyscy nagle krzyczą "policja" i tajniacy są momentalnie


@CODNews_pl: jakieś źródło albo filmik masz, bo wątpię, że policja tak chętnie chroni protestujących po tym jak widziałem filmiki gdzie kibole biją kobiety i nikt nie pomógł :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkkali: jak we Wrocławiu: po prostu mieli farta, trafili na miejsce, gdzie akurat nie było blisko obstawy. A tak to nawet widziałem wjazd tajniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CODNews_pl: i dobrze i zle, zrobi sie z tego festiwal a pedofile nadal beda nierozliczeni
o tyle dobrze ze "postepuje laicyzacja spoleczenstwa" ktore coraz mniej chce robic za bydlo

tyle ze to bydlo w koncu zglodnieje i wroci do koryta w chlewie