Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UtneCiNos: oficjalna jest lepiej zrobiona, ale jest tylko na win10 edition (bedrock), z kolei jeżeli masz java edition, musisz zainstalować moda. Ja korzystam z wersji bedrock, polecam kupić np. na G2A, ja kupiłem za 12 zł. Potem doinstalowujesz pakiet Minecraft vr ze sklepu Microsoft (waży około 100mb) i śmigasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UtneCiNos: a jeśli chodzi o różnice, to wydaje mi się, że oficjalna na win10 jest zdecydowanie lepsza, o wiele bardziej dopracowana. Na moim Oculus Rift S grało mi się w nią zdecudowanie lepiej
@PieceOfShit Fallout 4 VR też jest kiepski ale nadal lepszy od Skyrima, ogólnie to radzę darować sobie VRowe porty zwykłych gier i skupić się na grach projektowanych specjalnie pod wirtualną rzeczywistość.
@UtneCiNos: @kriskir2000: Wersja bedrock syfna jest, co z wydajności jak tam praktycznie na padzie trzeba grać. Nie można się wspinać ruchami rąk, nie można niszczyć klocków ruchami rąk, nie można wcale interakcji podejmować ruchami rąk, nie można skakać skacząc, nie można pływać pod wodą żabką. Nic nie można.

Tylko Vivecraft.