Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawkowy), 07:02:00, Sobota, 14 listopada 2020. Imieniny: Rogera, Serafina, Wawrzyäca. Słońce podniesie się dziś o 07:14. Będzie oświecało nas 8 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:48. Ciemna noc zapadnie o 17:11, ale gwiazd można wypatrywać od 16:28.
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry jeny poszlem spac po 2 i teraz jestem nieprzytomny bo gadali dlugo na tsie po bitwie ehh przegralismy 3:4 dziwnie bylo no i dzisiej moze kolezanka przyjedzie dla mnie zeby na prawko testy robic bo wczoraj nie zdala teori no i wegiel bede musial ponosic i zobaczyc
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. No elo! Trzeba trochę posprzątać, ogarnąć kilka spraw, a potem cieszyć się wolną sobotą :-) Miłego dnia Wam życzę!

A na dziś Salma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @wynalazek_one: @petla_sprzezenia: @AllGoesWrong: @omi-omi: @Hansim33: @Jurgen_Van_Beethoven: @algus: @bolorollo: @Pjotsze: @martica: @TomTailor100 @Sikorka2017 @Wejszlo @slabehaslo
w końcu wolne ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dopiero wstalam wiec zaraz sniadanie i ogarnianie bałaganu. Dla tych co pracują- szybkiej szychty a dla pozostalych leniwej soboty.
Ode mnie kawalek prosto z Poznania ;)
@Sikorka2017: dzięki za zdjęcie z muzeum :D gaśnica wygląda jakby była elementem wystawy i mogła mieć swój udział w nienamalowanej przyszłości obrazu :D
@Pjotsze: fajny ten kawałek Mr. Pollack, szkoda że nie było dla nich miejsca by się przebić, tak samo jak zespoły typu Ocean albo Ptaky (pomimo utworu do Spidermana). Wyrazy współczucia, utrata kolegi przykra chwila (,)
@martica: największym moim zaskoczeniem w zespole
@slabehaslo dziś jej tłumaczyłam na głos zasady heroskowe, żeby wiedziała co oglądamy. Moja mama się pukała w czoło, ale my z niebieskim wiemy, że czym skorupka za młodu nasiąknie... ʕʔ

Pierwsze wspomnienia są ważne. Ja mam takie, że tata mnie nosił na rękach, a w tle leciało Queen, Jethro tull czy Thin lizzy. Chcę żeby też jej byli ciepło na serduszku na myśl o dzieciństwie. No i żeby