Wpis z mikrobloga

Jakim cudem niektórzy ludzie dają się nabierać na narrację, że źli (bogaci) Niemcy chcą narzucić Polsce warunki w UE? Serio wszystkie te osoby, nawet przez moment, nie zastanowią się, że biedniejsze kraje (Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria...) jakoś nie mają problemu z zapisem o praworządności, tylko my i Węgry? Przecież to trzeba nie mieć szarych komórek
#polska #bekazpisu #uniaeuropejska #4konserwy #neuropa
  • 52
Niemcy chcą narzucić Polsce warunki w UE?

Przecież chcą i już to robili, choćby w czasie kryzysu uchodźczego, który w dużej mierze sami wywołali, a potem łamiąc prawo Europejskie naciskali na rządy aby migrantów przepuszczać. Ktoś ich kiedyś za to rozliczył? Bo chyba nie. Nie mówię, że pis robi dobrze, bo to debile, którzy dali dupy w negocjacjach a teraz wetują budżet jak im się dupa pali, ale nie zmienia to faktu,
Praworządność jest tutaj stosowane jako "słowo wytrych". W praktyce będzie, to oznaczać, że rządzicie tak jak my chcemy albo w ogóle.


@Lorneta_z_meduza: A co stoi na przeszkodzie Kaczyńskiemu żeby zrealizować swoją wizję Polski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nobody32: Ja uważam, że Niemcy chcą narzucić nam warunki w UE. I mogę to udowodnić argumentami. Mimo wszystko, że jestem ****. To są dwie różne sprawy. Niemcy, które chcą kontrolować Polskę, a brak praworządności w Polsce. Samo mieszanie tych dwóch spraw pokazuje, że masz niewielką wiedzę jeśli chodzi o politykę międzynarodową. Czy ogóle pojętą politykę.
@Nobody32:

że biedniejsze kraje (...Estonia...)


XD

PKB per capita Estonii jest 50% wyższe niż w tym katolibanie człowieniu. Weź ty się ogarnij.
Litwy 20% wyższe.
Łotwa jak wyżej.

Polecam wyjechać trochę za granicę i zobaczyć, że prawda wygląda inaczej niż w TVP i nie tylko zachód ale i północ nie mają czego zazdrościć temu chlewowi.

Z resztą wniosków się zgadzam, trzeba być ułomem żeby nie widzieć problemu z tym, że miesiąc