Wpis z mikrobloga

Gość dostawczakiem wjechał mi w dupe. Spisałem oświadczenie, ale prosił o dogadanie się, bo ma trzy auta na siebie i mu zniżki polecą - generalnie miły gość i nie srał z dupy jadem. Obtarcie to co widać + nie działa czujnik jeden parkowania i pogięta rejestracja. Astra H.

Ile mógłbym dostać z ubezpieczalni? Koszt lakierowania to pewnie 500zl i czujnik to #!$%@? wi...

#ubezpieczenia #koliza #motoryzacja
źródło: comment_1605726583jP0VCj4tK7FyWnZOV6WbPq.jpg
  • 15
@WykopowyCwaniak spisałem oświadczenie, jak będą wysokie koszta i gość nie zgodzi się na pokrycie kosztów to rano składam w ubezpieczalni.

@chilon dziękuję. Fakt, czułem, że mocno dostałem. Rano zobaczę, bo teraz i tak mało co widać...
@MrFruu: zdjęcie #!$%@?, ta rysa na górze to na klapie jest czy to przetłoczenie jakieś? to czarne to brud? rano zrób fotę albo spróbuj latarką podświecić
czujnik to elektryczne gówienko za kilka złotych, na ali se kupisz
rejestrację wyprostujesz młotkiem i możesz sobie ją na przód przełożyć jak cię będzie bardzo to bolało
zderzak teoretycznie za 3 stówy kupisz ale prawie na pewno nie będzie w lepszym stanie niż ten co
@MrFruu: Ale niektórzy lubią sobie komplikować życie. Spisaliście oświadczenie, a później okaże się, że koleś był zestresowany i podpisał się pod presja, a przebieg zdarzenia był zupełnie inny według niego i będziesz się bujał z ubezpieczycielem. Jak jest stłuczka to dzwoni się na policję, sprawca dostaje mandat i masz prostą drogę do odszkodowania.