Wpis z mikrobloga

@kamaz_5320: Tak, ale jak i w pralkach itd często są "wyżłobienia" pod te rurki elastyczne. A reszta dochodzi do ściany. U mnie by nie weszła zmywarka gdybym zrobił cokolwiek za zmywarką. Gniazdko i wszystko ma być w szafce obok. Najlepiej dlatego mieć zmywarke obok zlewu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@galonim: @jadepobiegac: robiłem sobie sam elektrykę pierwszy raz w życiu i chciałem uniknąć montażu gniazdka do zmywarki za nią, bo bałem się właśnie o głębokość zabudowy, no i tak się bałem, że przesunąłem gniazdko do krawędzi zmywarki, po czym gdy doszły meble to się okazało, że gniazdko wychodzi akurat na łączeniu się korpusów szafek i niestety musiałem wycinać dziury w korpusie... A tak naprawdę spokojnie by zmieściło się za zmywarką...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lyczko: zależy od głębokości zmywarki oraz mebli. Standard Ikei to blat głębokości 63 cm, wtedy może i będzie pasować. Jak bierzesz meble na wymiar to standard blatu to 60 cm i wtedy może być różnie. My dla zasady i świętego spokoju zawsze mówimy że za zmywarka ma nic nie być, wszystko za szafka z zlewem.