Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak szukać dziewczyn w internecie jako sapioseksualista? Największą słabość mam do pań inżynierek, ale ich jest na lekarstwo. Mówiąc o lekarstwie, do doktorek też mam słabość. Niekoniecznie muszą już nimi być, jak są na drodze do tej ścieżki kariery to jest ten sam efekt, kiedyś jak jeszcze się uczyłem to kręciły mnie dziewczyny z dużymi


Niestety tracę zainteresowanie jeśli dziewczyna jest humanistyką, pracuje w Żabce, na taśmie lub nawet jako modelka. Jeśli nie jest ukierunkowana na intelektualny zawód, to nie lecę na nią jak na panią architekt, nawet jeśli jest prześliczna, 9/10 i więcej. Na przykład #tinder skupia się na wyglądzie a jest to dla mnie sprawa trzeciorzędna więc tam tylko stracę czas. Jakieś rady?

#tfwnogf #sapioseksualizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb89b242a2c92000abcbfe9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
PolnaObywatelka: U mnie w pracy związanej z geodezja większość pracowników to dziewczyny z inżynierem i to wszystkie przed 35. Myślę że takie dziewczyny w dużej mierze (wiadomo nie reguła) trochę mniej skupiają się na swoim wyglądzie i trochę mniej się w oczy rzucają. Nie są niezadbane ale nie stroją się. Wiem po sobie że nie ma na to czasu. Godzinę poświęcić na książkę, popykać w grę, pouczyć się a godzinę poświęcić