Wpis z mikrobloga

Jak wygląda kwestia zakupu #pixel 4a na amazon.de? Podobno wysyłają bez problemu. Kupował ktoś kiedyś telefon w taki sposób? Jest jakaś szansa ze na granicy dowala clo? Jak wyglada potem sytuacja z gwarancją? Jakiś legit sklep który wysyła do polski?
#telefony #android
  • 23
@Gunwiarz: jestem takim samym specjalistą co ty. Telefon jest jak najbardziej czołowka jesli chodzi o wydajnosc, aparat, ale ja stawiam baterie bardzo wysoko w hierarchii i w zyciu bym nie polecił nikomu się meczyc z powerbankami albo oszczedzaniem energii. Takie urządzenie za tą cene powinno wytrzymywac na luzie cały dzien konkretnej pracy.
@Barttson: no czytałem, ale w sumie mało tam szczegółów. Na dniach będę miał w rękach 4a 5g także dam znać jak wygląda kwestia baterii. Co prawda w nim jest większa niż w 4a, ale ekran też jest większy, a procesor bardziej energochłonny.
@Shumitu: są swiry, które potrafią wyciągnać po 8h sotu ale to są eskperymenty, maksymalne oszczędzanie energii i ile można wycisnąc ale to nie ma przełozenia w praktyce. Przy normalnym uzytkowaniu, lte czy wifi ON, jasnosc na 50%, sprawdzanie czesto socialów i te 3,5-5h sot to realny czas, a chlopaki wyżej to chyba fanboje xD
@Barttson: no zobaczymy, liczę na chociaż te 4h. Obecnie mój telefon ze względu na prądożernego snapa 810 i baterii, którą wymieniałem już 3-4 razy, trzyma nie dłużej niż 2h, co jest niesamowicie upierdliwe.