Wpis z mikrobloga

@Bounty @afc85: ja jestem ateista i na nich glosuje wiec wypraszam sobie. Nikt nigdy nie namawial do biczowania homosiow a raczej nie dawania przywilejow. Jestem ateista i szanuje religie katolicka jak i inne . A wy jestescie faszystami narzucacie ludziom z zasadami zycie bez zasad, rozpustne oparte tylko na przyjemnosciach naskurkowych pozbawione kontroli nad instynktami zwierzecymi nie zauwazajac ze to tylko zachodnia moda i leninowskie sposoby niszczenia kultury, religi by miec
Nikt nigdy nie namawial do biczowania homosiow


@Oldschool_jungler: To przygotuj się na spotkanie z rzeczywistością:

Grzegorz Braun: Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej.

Grzegorz Braun ponownie szokuje. Polityk zapewnił, że nie jest radykałem i nie popiera kamienowania homoseksualistów, ale jego zdaniem warto rozważyć "liberalny" pomysł, który za stosunki homoseksualne karałby batożeniem.


https://dorzeczy.pl/kraj/98838/batozenie-homoseksualistow-braun-ponownie-szokuje.html
. Niby powinniście być racjonalni, ale wierzycie w niebywałe bzdury,


@Czokolad: jako ateista się wypowiem - nie trzeba być racjonalnym by być ateistą. By być ateistą wystarczy nie wierzyć w Boga, ale można wierzyć w całą resztę nadnaturalnego gówna. Są nawet ateistyczne religie (czyli religie które nie wymagają wiary w żadnego Boga i nie postuluja6istnienia bogów) - chociażby buddyzm.
@Oldschool_jungler

A wy jestescie faszystami narzucacie ludziom z zasadami zycie bez zasad, rozpustne oparte tylko na przyjemnosciach naskurkowych pozbawione kontroli nad instynktami zwierzecymi nie zauwazajac ze to tylko zachodnia moda i leninowskie sposoby niszczenia kultury, religi by miec kontrole nad motlochem. Czyli ruchanie, cpanie, bez odpowiedzialnosci i duraczenie na potege.


no i #!$%@? cie obchodzi kto chce jakie życie prowadzić? z ciebie taki ateista jak z konfedebili partia "wolnościowa" XDDD