Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 45
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie pytam o tej jakże pięknej porze, to już 07:02:01, Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny: Adelii, Klemensa, Felicyty. Słońce podniesie się dziś o 07:31. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 3 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:33 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:35. Ciemna noc zapadnie o 17:01, ale gwiazd można wypatrywać od 16:16.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam i o zdrowie py...
  • 25
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Pozdrawiam w drodze do pracy. Oficjalnie #!$%@?łam zegar biologiczny xD Nie mogłam zasnąć chyba do trzeciej nad ranem, nawet niebieski się przejął ( ͡° ʖ̯ ͡°) Eh, hello melatonina, my
Pobierz o.....i - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuc...
źródło: comment_1606112226XuoTwZvHsitJPHs0Ut8H22.jpg
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy

@wyinwidualizowany u ciebie hektor sitting a u mnie psycha sitting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no dzien dobry ja stalem sobie obejrzalem sensacie xx wieku sniedanie jem i siedze sobie moze pogram moze poczytam potem moze drzemka i tak to sie zyje na tej wsi no
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi: @Hansim33:
Witam i o zdrowie pytam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wczoraj miałam bardzo leniwego lenia i nawet nie chciało mi sie wchodzic na wykop. U mnie zimno choć słonecznie. Karta nadal zgubiona a nowej